культУра• 27 мая 2024
прививка КПК
в школі вимагають прививку КПК. ми за кордоном, тому документу в мене і так нема.
і в дитини прививки нема.
поставила бцж, 2 інфанрікс гекса. а після другої інфанрікс в дитини буде дуже сильна алергічна реакція, кололи дексаметазон - і після того нам в 3й прививці відмовили (боялись лікарі).
ну і я боялась.
дитина алергік +останнім часом багато хворіє.
Ви ставили б КПК?
і в дитини прививки нема.
ну і я боялась.
Ви ставили б КПК?
Смешнюча• 27 мая 2024
Вік дитини зараз? В якій ви країні, що вимагають? Ви впевнені, що саме вимагають, а не просто поцікавились? Як їм пояснити, що алергія… - не варіант?
культУра
• 27 мая 2024
Ответ дляСмешнюча
7 років
я хіба можу сказати, що ця прививка є....
або ставити
Смешнюча• 27 мая 2024
Ответ длякультУра
7 років
або ставити
Дивіться, по ситуації. Як варіант і боїтеся алергії, то сходіть на прийом до місцевого педіатра, поясніть ситуацію з алергією, може, вам відстрочку дадуть?
культУра
• 27 мая 2024
Ответ дляСмешнюча
не дадуть)