Сиджу тихенько• 27 мая 2024
Чим залити дупло в яблуні?
Спиляли суху товсту гіляку у яблуні, а там дирка. Чим заробити?
Пожмаковна• 27 мая 2024
садовим варом. Хоча в мене тато років з 20 тому (рятував яблуню від раку, і після видовбування залишилась в стовбурі велика діра) заробив діру густим бетонним розчином. І по сьогодні яблуня плодоносить
Миссис Буркул• 27 мая 2024
Моя бабуся робила глина та рослина коров´як в рівних пропорціях замішати і замазати. Перед замазуванням вичистити те дупло. А після можна обмотати бинтом.
Якщо не маєте рослини коров´як то замініть його на деревну золу.
Сунуся в чужі справи• 27 мая 2024
Я видела, что бетонной/цементной смесью замазывают крупные отверстия
Багиня• 27 мая 2024
для начала протравите раствором железного купороса, порошок разводится водой и протравливается до высыхания в сухую погоду, раза 2-3 по вычищенной до здоровых тканей древесине
потом можно засыпать порошком негашеной извести и уплотнить - он вообще копейки стоит в строймагазинах
варом я бы не мазала, у меня под варом дерево плакало 2 года, текло и гнило