Что им мешает?
Aksinia 111• 27 мая 2024
Ответ дляУгничТоня
Єто если сам гопник придет в гости, то может быть его в Гаагу проведут.
Евнухи, шо тут скажешь ....
Осьминожко• 27 мая 2024
В Украине никто не против чтобы страны ЕС напали на нас. Пусть захватят нас полностью.
Ответ дляБасина
А що? Цікавий варіант))) Польща нападає, приєднує нас до себе - і ми в НАТО. НАТО матиме право ввести війська на нашу територію і викинути з них рашку. Далі Польща повертає нам незалежність.
Зачем Вы им подсказываете?))Они итак спят и видят,как бы вернуть утраченные западные земли
Ответ дляTeonaa
А може вони Україну до себе не хочут ні за яких умов?
Бо я подумала, автор має на увазі, що це могло б вирішини всі наші проблеми. Ми завойовані Німеччиною - отже вроді як частина НАТО. Нє?
С хєра лі? Я не хочу жити ні під німцем ні під узьким. Чи варіант України як країни взагалі не розглядається? Лише захоплення? У Вас все ок?
Ответ дляTeonaa
Так. Та і взагалі там щось підписували щодо недоторканності кордонів України. То мали на увазі що вони ненападуть, а якщо хтось, то самі дураки?
Ответ дляАтиква
Я ж кажу про фіктивне захоплення.
Та й Ви так кажете, наче хотіння це щось важливе)) важливо - влада, економіка. Особливо влада. Яка буде націлена на розвиток сильної, дійсно незалежної держави. А не ілюзію незалележності, одну лише назву (як було…). Ви в комусь з нинішніх політиків це бачете? У кому?
А для припинення війни мені і під німцем було б ок. І так, вме ок зі мною. Чи Ви не бачете до гинуть люди. По-справжньому і багато, щодня. Проміняти самостійнійсть (одну назву..) на стати частиною європейської хоч би й Німеччини на те щоб жили люди, діти, військові? Мені відповідь очевидна. Не ідеально, але і не відверто погано.