годовасик• 27 мая 2024
Кошеня. Що робити?
Маю маленьке кошеня, йому 3 неділі
Замітила сьогодні, що на тому одіяльці мяке цому підстиляю- багато білих крупинок, як яйця, і вже з них маленькі червячки- що це таке??? Що це з нього насипалось? Що робити?
годовасик
• 27 мая 2024
Ответ дляPORKA
Глисти
А що робити з таким малим котеням?
Ще маю малу дитину, він завжди з ним грається
МеняАЖтрусит• 27 мая 2024
Ответ длягодовасик
А що робити з таким малим котеням?
С трехнедельным котёнком играется ребёнок? Вы не в себе?
Кастрюлька• 27 мая 2024
Тобто завжди грається? У вас кошеня пару тижнів. Ви де взяли його? І щеплення треба. Сходіть до ветлікар
Твердая валюта• 27 мая 2024
Проглистовку можна робити ближче до двох місяців. Проконсультуватися з ветеринаром потрібно обов´язково. Можливо, є якісь безпечні протигельмінтні засоби для такої малечі.
муха в кедах• 27 мая 2024
Чтоб яйца глистов прям сыпались, я такого не видела, хотя была волонтером лет 5. Капец. Такого маленького глистогонить нельзя, все капли от 8 недель. Надо с ветом посоветоваться.
Триндю-бриндю• 27 мая 2024
Треба до ветеринара і під контролем. Колись подружка так проглистувала і кошеня померло від тих ліків від глистів. А колись навпаки історія була, померло, бо не було лікування.....тому з таким малим кошеням лише до гарного лікаря.
муха в кедах• 27 мая 2024
Или просто разделить дозу на несколько частей, в зависимости от его веса. Например, стронгхолд капнуть ему две-три капли
Триндю-бриндю• 27 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Не пропонуйте такого, тварина може померти. Тільки до грамотного лікаря.
Мааарковная• 27 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
а що лікар зробить? тут тільки чекати поки набере вагу, все інше може закінчитись смертю кошеняти
А що ваша подруга не так зробила, що кошеня померло? Глистів було багато? Чи доза завелика?
Попа как у Кардашьян• 27 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Та ладно. Полно такого, когда выходят .
Мааарковная• 27 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
ні, цього не можна робити, нащо такі поради
Кумася• 27 мая 2024
Ответ длягодовасик
А що робити з таким малим котеням?
автор, сподіваюся, ви тріль
муха в кедах• 27 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Да это в идеале - к врачу. А если там ребенок больным котёнком играет, какой там врач...
муха в кедах• 27 мая 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та ладно. Полно такого, когда выходят .
Глисты сами выходят, но не яйца же
Ліньки гуглить• 27 мая 2024
у котенка же наверное и мама-кошка есть? вам к вету, котенку возможно капельницы нужны с таким количеством глистов, и искусственное вскармливание, а кошке глистогонка. ну и ребенка теперь глистогонить надо(
Попа как у Кардашьян• 27 мая 2024
Много средств, которые можно давать с 3 недельного возраста. Но нужно смотреть на состояние животного. Если слишком ослаблено, то сначала откормить неделю - две и потом гнать.
Если животное вполне активно и выглядит относительно нормально, то нужно гнать уже сейчас.
Если сами совсем без опыта , то лучше к ветеринару.
Триндю-бриндю• 27 мая 2024
Ответ дляМааарковная
Замале було для лікування, доза завелика.
Лікар зможе порадити що робити, коли, чим і у якій дозі. І глисти ж різні є, фото б зробити, аналізи здати. Можна навіть у людську лабораторію, типу це людини аналізи.
Лікар більше розуміє, що і як робити, ніж людина, яка з цим вперше зіткнулася.
PORKA• 27 мая 2024
Ответ длягодовасик
А що робити з таким малим котеням?
Сходить в вет.лікарню, вам лікар порекомендує яким препаратом можна вивести глисти в такому віці.
ЗновЗдоров• 27 мая 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я давала звичайний пірантел по малесенькій крупинці. Виходили за декілька днів, але я знала,що вони є і слідкувала за кошеням
PORKA• 27 мая 2024
Ответ дляТвердая валюта
Згодна з вами. Дуже малий вік і купленим препаратом можна отруїти кошеня.
ніколи такого не було• 27 мая 2024
есть средства от глистов для котят с месяца.
Если это острицы, то заразился котенок скорее всего от вашего ребенка.
После первой таблетки у него их не будет
У моих такое было.
PORKA• 27 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Яку дозу ділити? Що ви радите? В такому віці тільки під наглядом лікаря, щось можна робити.
PORKA• 27 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Глисты сами выходят, но не яйца же
Є такий вид глистів, що саме яйцями виходе.
Allein74999• 27 мая 2024
Белые крупинки - яйца блох, червячки - личинки. Котенку шампунь от блох и все, в три нед