ротцвеники• 28 мая 2024
Е-запис. Підскажіть
Як взяти там талон онлайн ( мрео). Система показує що час доступний для запису онлайн відсутній і при цьому написано, що кількість талонів які будуть в рандомному порядку через онлайн запис в суботу-13. Коли їх можна бронювати? Зараз вони як недоступні. Може хтось знає?
ротцвеники
• 28 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
периодически заходите
Не так як на потяг в 8:00? Дякую
Блакитне небо• 28 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Не так як на потяг в 8:00? Дякую
я этих ньюансов не знаю
Ловила по Киеву - запись через 10 дней только смогла поймать
но и потом готовьтесь еще 1.5 часа прождать
аромат Жука• 28 мая 2024
Я брала талон в рандомном порядке. Можно по карте смотреть- появляется ли время в нужном сц. Просто ходите по датам вперед-назад) минут за 10 взяла)
ротцвеники
• 28 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Спасибо!