Через складну ситуацію зі здоровʼям, я вже не раз зверталася до людей які бачать, гадають. Щось вони наче в вгадувати казали, але поки жодне передбачення не збувалось. Як тоді виходить в них казати минуле теперішнє?
Платье Длинное бальное• 28 мая 2024
’...які бачать...’ Я теж бачу, в окулярах ще краще. Які ж ці бачуни безпринципні тварі, вони ж не просто розважаються на вечірках, вони користуються слабкістю людей, що горюють, що не бачать іншого виходу. Проходимці довбані.
Мать драконов• 28 мая 2024
в 15 лет попала хваленой бабке, с тех пор не верю в это, рада что так рано поняла
Natalia505• 28 мая 2024
Мої для мене і для моєї родини майже все. Але це не передбачення, це інтуїція.
ЗдесяЯ• 28 мая 2024
В студентські роки,а це 30 років тому,ходила з подружками до старенької бабусі,яка гадала.Все сказане нею збулося..
Мать драконов• 28 мая 2024
Ответ дляЗдесяЯ
что именно?
Мать драконов• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
аналогично. и анализ ситуации, так мозг работает. всë раскладывается по полочкам и всë очевидно, плюс наблюдательность, знание психологии(возможно это врождённое, чувствовать людей и считывать)
Соня-сонятко• 28 мая 2024
Я була в 11 класі, поїхали з подружкою в Мак (той шо на Хрещатику) і от вийшли з метро, там був чувачок, такий трохи відлюдькуватий, дивакуватий, з табличкою ’хіромант’ і щось там про судьбу. Нам було весело і цікаво, я простягнула руку і почалась якась магія, він спитав ’чи можу я взяти Вашу руку в свою і оглянути детальніше, аби все роздивитись?’. Для мене, вже ця фраза була надто дивна, а людина просто вихована, чемна і вже тоді, знав про людські кордони.
Так от, все, що він мені наговорив збулось.
Сказав, що моє життя зміниться у 19 років, а от почнуться зміни з 18 річчя (+- місяць) так воно все і вийшло. Я задавала уточнюючі питання, типу, а зміни хороші чи погані?
Хороші, цікаві, і такі...приємності на все життя.
Я залишила йому 5 гривень (це була моя найкраща інвестиція в майбутнє) це був 2002 рік.
Все так і сталось.
Українська зірочка• 28 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Все так і сталось.
Мені він на Лук´янівці в 2007 році все сказав. Я послухала, посміялася... здалося все бредом. дарма сміялася, збулося все
Самоучка• 28 мая 2024
Сбылось предсказание бабушки мужа, сделанное более 35 лет назад. Мы еще с мужем смеялись, реалисты, в эту всю муть никогда не верили. А теперь в ЕС и все ровно так как бабушка сказала.
Соня-сонятко• 28 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Цікаво, де він зараз? Я би при зустрічі подякувала за той прогноз, пригостила кавою з смаколиком.
Ліплю вареники• 28 мая 2024
Когда я училась в 11 классе, в нашу школу привезли хироманта на инвалидной коляске, и так как директор была моей соседкой, она позвала меня в учительскую.. Всё что он сказал мне, сбылось.. Жалею, что не всё запомнила, и мало спрашивала, но то что помню, всё так и произошло..
Фиктивная• 28 мая 2024
Моїй мамі наворожили в молодості, що помре в 48 років. Нажаль, так воно і вийшло. Але ж як ото їй було жити з цим знанням?
Кукарачка• 28 мая 2024
Нет,и не сбудутся.бесы живут тысячелетиями,ваше прошлое они видят ,но будущее им не ведомо,и цели у них помочь вам нет)
Українська зірочка• 28 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Кажуть, був в Одесі
Мама фіфті цента• 28 мая 2024
Ответ дляЛюба-d448
Цікаво чому так у більшості людей
Знаю і навпаки у людей