Child-mobile• 28 мая 2024

Підкажіть місце святкування ДН 2 роки дитині у Києві на лівому березі

Вітаю! Досвідчені Мами,підкажіть,будь ласка,місце проведення дитячого дня народження дитині 2 роки? Цікавлять заклади з дитячими кімнатами, а також спеціалізовані заклади типу ,,Країна мрій,,. Так щоб і дорослим можна відпочити,щось з´їсти і дитині розваги у радість. Може є кафе-ресторани з гарною дитячою зоною. Територіально- Лівий берег Києва. Дуже вдячна за поради.
Мариша_84• 28 мая 2024
Кабачок на бочок на Позняках, дитяча кімната з нянею плюс класна літня площадка і окремий дитячий будиночок з телевізором та мультиками
автор Child-mobile • 28 мая 2024
Ответ дляМариша_84
Дякую ❤️ В гуглі пишуть,що замкнені:( Чи може Ви десь поряд проживаєте і бачите,що працюють?
Мариша_84• 28 мая 2024
Ответ дляChild-mobile
Ні, нажаль, були в позаминулому році з дітьми, дуже сподобалось. Може подзвоніть їм... Шкода, бо це був якраз варіант дорослі відпочивають, діти під наглядом ..
автор Child-mobile • 28 мая 2024
Ответ дляМариша_84
Дякую❤️