OlenaMriya• 28 мая 2024

іран вперше поставив рф новітні авіабомби для атак по Україні

*іран вперше поставив рф новітні авіабомби для атак по Україні, - Bild*

на росії в курській області напередодні розбився важкий іранський БПЛА Qods Mohajer-6 (на відео), який ніс на борту новітні іранські керовані авіабомби Qaem-5 ("Каїм-5"). У самому ірані їх поставили на озброєння тільки 2019 року. Очевидно, дрон мав атакувати Сумщину, але з невідомої причини впав.

Раніше збройні сили росії не застосовували високоточні "Каїм-5" в Україні. Німецьке видання з посиланням на слова військового аналітика Юліана Рьопке пише, що їхнє використання свідчить про "новий рівень" військового співробітництва тегерана і москви.
kvitanka• 28 мая 2024
Шоб они все упали на территории страны-агрессора. Сколько можно кошмарить Украину!

1973• 28 мая 2024
Бляхн, ну сколько можно! Почему Украина не покупает у Ирана????
il-mari• 28 мая 2024
Ответ для1973
за какие шиши
1973• 28 мая 2024
Ответ дляil-mari
за какие шиши
Так за те же что и ф16. Думаете дают бесплатно? А вообще, меньше бы воровали наши, уже бы давно исход был бы понятен
Brichka_04• 28 мая 2024
Как здорово дружить с теми, которые не боиться и плевали на любые права и законы. Побеждают всегда злые, подлые и завистливые.
cheryl• 28 мая 2024
Ответ для1973
Нам не треба...
В нас інші методики: єднатися, прапори вивісити, серіал зняти, клоунів забронювати...