Angelyy• 28 мая 2024

Підвищений пролактин і прогестерон

Я здала аналізи на гормони і виявилось, що підвищений пролактин і прогестерон. На аналізи направив лікар, бо був нестабільний менструальний цикл і мастопатія. У кого таке було, з чим це може бути пов´язано? Хто як лікувався?
klux• 28 мая 2024
вы же вернетесь к врачу - он вам и расскажет. Пролактин повышается по разным причинам, часто - из-за пролактиномы
maggymys• 28 мая 2024
Вы не принимаете антидепрессанты или нейролептики?
inna5577• 28 мая 2024
А нестабильный цикл- это как конкретно? Повыш прол и прог ни о чем не говорят в данном случае
автор Angelyy • 28 мая 2024
Ответ дляmaggymys
Ні
автор Angelyy • 28 мая 2024
Ответ дляklux
Так і є, але отримала аналізи і переживаю, думаю, можливо у когось так було
автор Angelyy • 28 мая 2024
Ответ дляinna5577
Постійні затримки, на 3 дні, 7 чи 10, по різному. Чесно кажучи мене не так це хвилювало, як моя мастопатія.
inna5577• 28 мая 2024
Ответ дляAngelyy
Такие колебания нормальны. Мастодинон пробовпли? Мин полгода нужнг пить
jumbo2• 28 мая 2024
Донька нещодавно задавала з такої ж причини. В результаті направили на мрт гіпофізу, так як пролактин підвищений більш ніж втричі від верхньої норми. Виявили мікроаденоми, призначили Достинекс для зменшення пролактину і періодично проходити мрт щоб контролювати ці аденоми.
klux• 28 мая 2024
Ответ дляAngelyy
ну так мастопатия из-за повышенного пролактина. Если он действительно высокий, имеет смысл сделать МРТ гипофиза с контрастом. Микро- и макропролактиномы встречаются часто, их ведут на каберголине (Достинекс, Алактин)
автор Angelyy • 28 мая 2024
Ответ дляinna5577
Так, 2 рази по 3 місяця, поки його п´єш, стає краще, але потім все стає на місце((
inna5577• 28 мая 2024
Ответ дляAngelyy
Пейте мин 6 мес, потом курсами