Доставучая• 28 мая 2024

А правда ли, что женщинам хрупкого телосложения тяжелее рожать

И им лучше делать кесарево?
Кумедна• 28 мая 2024
Ответ дляДоставучая
Просто я очень худая от природы, и мне врачи не раз говорили: как же ты рожать будешь?!
Я худенька) Першу дитину родила за 2 год від першої схватки, другу за півгодини. Але! маю вузький таз, то була епізіотомія🥲

Ліплю вареники• 28 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
У мене правда ) Вузький таз, двічі епізіотомія
У меня все широкое и две эпизио, а кума худющая и сама рожала без проблем.
Пошаманю• 28 мая 2024
Не у всех худышек узкий таз, он может быть и у полной женщины, например, на глазок врачи не меряют. Я 174 и 52 кг, мне все врачи говорили: зачем кс (я настаивала).
Кумедна• 28 мая 2024
Ответ дляМотористка
Дело не в жире, а в ширине бедр. Но даже с широкими бедрами можно иметь проблемы при родах.Тут как повезет.
Ну не знаю… Знаю жінок з широким тазом, в яких було КР, і я з вузьким, яка двох сама родила.
Мотористка• 28 мая 2024
Ответ дляКумедна
У них по другим причинам видимо КС было.
Додаю напруги• 28 мая 2024
Нда уж. Узкий или широкий таз вы на глаз никак не определите. Потому что это, грубо говоря, расстояние от крестца до лобка. Вот что такое таз.
А бедра здесь вобще не при чем.
Коржик• 28 мая 2024
У них узкий таз. Крупный плод может не пройти
Кумедна• 28 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Не путайте узкие бедра с узким тазом. Это разные вещи. Бедра могут быть как у Дженнифер Лопес, а таз при этом - узкий. Тогда и роды тяжёлые.
От воно що, бедра не дорівнюють таз))) Мені завжди казали, ще з шкільних років однокласниці, ну як ти з такими берами будеш народжувати, співчували мені. А вийшло так, що я родила сама, а ті, що співчували з широкими бедрами за допомогою КР..
Коржик• 28 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
У меня тоже широкий таз. И тоже была эпизиотомия

Гуляю босоніж• 28 мая 2024
Ответ дляКумедна
Про епізіо приймають рішення миттєво,коли бачать шо голівка зараз розірве піхву і вульву. Рветься глибоко і як попало,а епізіо-це акурптний невеличкий розріз промежини,щоб зняти цей жахливий тиск. Бо само собою може репнути аж до ануса. Таке буває при стрімких пологах,коли голова просто торпедою розриває м´які тканини,або з інших причин
Коханозадовільна• 28 мая 2024
не правда, я родила сама, хоть думала договариваться за кесарево, но не вышло, а у моих крупных знакомых не вышло, пришлось кесарить, я сама удивилась почему так
Без QR коду• 28 мая 2024
Ответ дляДоставучая
Я худенькая всегда была, 165 рост, 50 кг веса - родила 3х деток сама.
Хома з пастою• 28 мая 2024
зріст 150, йшла народжувати з вагою 49 кг, до було 40, в обмінці було вказано що таз вузький, але мінімальна норма була щоб ЄР. Дитина 3 кг. Ітог 9 годин аду, на окситоцині, так нічого і не вийшло, дитина вже була внизу, кажуть голівку було видно, але в мене повністю припинилась пологова діяльність, тому ЕКС ((
Кумедна• 28 мая 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну от у мене були мега стрімкі пологи з другою дитиною, ледве встигла в пологовий. Результат - епізіо, але все швидко і відносно безболісно загоілось, а якби розірвало, то страшно уявити.
ВсеЧетко• 28 мая 2024
Ну я крупная. Бедра широкие, по тазу ребенок мог пройти. Мне тупо не хватило сил,вода отошла ночью, после праздника,я ничего не ела, даже пить не давали, чуть сознание не потеряла.Эпизио было, 20 часов мучилась. Второй период почти двадцать минут выгребаю до сих пор, хоть семь лет прошло. Пллюс я негибкая по природе сама. На шпагат в школе одноклассницы садились сразу, мне нужен был месяц розтяжек
Моя маленькая стройная родственница оба раза рожала сама и не порвалась ни разу, хоть ставили узкий таз. Это миф в общем.
ДеньгиНеСдаю• 28 мая 2024
Ответ дляДоставучая
Вага - то, взагалі, не показник! В мене, до другої вагітності, стандартна (не вагітна) вага була 55 кг. При зрості 175 см. Рідні мене називали: бухенвальський крепиш. Але мінімальний обсяг стегон в мене був 114 см. Уявіть як я обирала одяг: верх - хс, а низ - л.
Вага - не має значення (саме для пологів). Обсяг стегон - 50/50. Вагоме значення має внутрішній обсяг тазу, еластичність зв´язок і як спрацюють ваші гормони.
Маргарита sh• 28 мая 2024
Не правда
Манкоголік• 28 мая 2024
Вес до беременности был 52, рост 164, бедра 90 см. Врач уже после родов сказала что не ожидала что я справлюсь без кесарева, но как то смогла. Шили и внутри и снаружи
Кусман Сиру• 28 мая 2024
Старшей забеременела, весила 49 кг при росте 168, была очень хрупкая, еще и сама астеничная, тонкокостная. К родам солидная тетка)) родила аж бегом. С младшим с 52 вообще разьелась до почти 80. Тоже нормально родила. Не филоньте

Панна Кота• 28 мая 2024
В мене першу дитину діставали вакуумом, акушерка аж видихнула. Каже хлопчик, хоч не буде мучитись як ти. Сказала орієнтуватися як народжувала мама, наскільки пов´язано не знаю. Але що мене що брата видавлювати. З другою пішла на кесарський за домовленістю, хірург сказав що дитина сама не народилася б, задушилась би, коротка пуповина та обвиття голови, хоча по УЗД запевняли що однократне. Її ледь розмотали при кр.
Отак вагітності ідеальні, до останнього дня на роботі а народити нормально не змогла
Пиши-пропало• 28 мая 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Fu blin. Hahernaher(((
Настя -b349• 29 мая 2024
Мені в першу вагітність ставили вузький таз ,а зараз кажуть хороший таз
Магія 😂
Джавеліна• 29 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ха-ха-ха. У мене широкий таз, народжувала на 7 місяці. Розрізали щоб дитина могла пройти. Дружина брата 160 см і дуже тоненька. Народила швидко і без розривів, хоча її дитина була на 7 см вища ніж моя і на 1 кг тяжча.
Розрізали, бо головка не проходила через промежину. Якщо вузький таз, то головка не пролізти через кістки тазу, епізіо не допоможе.
Lux Aeterna• 29 мая 2024
сейчас на учете в ЖК как-то таз меряют? мне при постановке на учет не меряли