Однозначно• 28 мая 2024

Порадьте ампельну рослину, що любить тінь

Хочу на балконі підвісити рослину, яка б квітла. На жаль, сурфінії не вистачає світла і вона не квітне...( Чи є такі, які люблять напівтінь?
Невгамовна шахиня• 28 мая 2024
Фуксія. Але за умови, що буде не спекотно. Бо якщо балкон засклений і нагрівається, то скидатиме квіти. І в спеку має вигляд чахлика
автор Однозначно • 28 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую! Засклений, але наче не дуже спекотно на ньому, бо дерево закриває. Буду пробувати!
Золота орда• 29 мая 2024
Плющ.
автор Однозначно • 29 мая 2024
Ответ дляЗолота орда
Плющ.
З іншого боку росте) йому чудово. Але хотілось щось з квітами або ще якийсь інший вид, не плющ
Печальки.нет• 29 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Ахіменеси гляньте.
Тільки вони на зиму скидають наземну частину.