Міс Всесвіт• 28 мая 2024
Як ви думаєте, який раз ви живете на цій землі?
Питання конкретно для тих хто вірить у реінкарнації
Міс Всесвіт
• 29 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
вірю в реінкарнацію. не знаю яке це життя по рахунку, але судячи з моїх спостережень - я бувала в різних країнах в попередніх життях (зараз мені абсолютно не цікаво їхати кудись в подорож, відчуття шо я все це вже сто разів бачила і не викликає ніякого захоплення), мала абсолютно різні професії, бо зараз за що б я не взялась - я можу зробити буквально все (ну виключення це медичні операції), і мені цікаво дізнаватися все нове, швидко засвоюю нову інфу. в одному з попередніх життів я ймовірно потонула і була зʼїдена величезною рибою, бо зараз моя найбільша фобія це риби.
зараз відчуття шо я просто аватар, купа кісток і мʼяса.
Ну значить явно не перше життя живете)
Дівка в намисті• 29 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Лучшее в этом мире уже было, имхо
З чого ви взяли, що час лінійний? Можна ’переродитися’ в минулому столітті, наприклад. Не обов´язково в майбутньому
Сяду на шию, дорого!• 29 мая 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А мне вообще эта книга не зашла. Фантазии какие то за уши притянутые, хотя так много отзывов о ней
Мне больше понравился рассказ ,,Смирительная рубашка ’ Джека Лондона, и ,,Аэша ’ Хаггарда
Країна мрій• 29 мая 2024
Не верю, а скорее не задумываюсь, но и не отрицаю 🤪
По счету не сказали, но последнее мое пребывание. Уже все отработано, тем более ещё сына родила. Не могла забеременеть вторым ребёнком, очень почему-то удивился «а зачем?». А я «хочу», даже спорить начали.На что ответ «ну если сильно хочешь, но только девочку родишь, сына уже нет». На приём беременная уже пришла «ну я же говорил, девочка!». А мне на узи только на 7м месяце подтвердили. И да, я родила доченьку
Я не знаю верить или нет, но все равно интересно