Мао_Мяо• 29 мая 2024

Горничная в Польше?

Кто сейчас работает? Какие нормы сейчас в отелях и реально ли там работать ? Какая оплата ? Хотя бы приблизительно, хочу попробовать, выхода нет… не могу работу найти вообще
В курсі діла• 29 мая 2024
15 мин на комнату(при положенных по норме 30), тут писали, тяжело, конечно, еще зависит от ‘пана’, поищите тут темы, я помню прям очень много инфо описывали, прикольно было читать, а , иногда 💩 вымывать наших вседозволяющих иностранцам, потому что они ж иностранцы) это прям трешак был
автор Мао_Мяо • 29 мая 2024
Ответ дляВ курсі діла
Капец, читала старые темы
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ну, до всього звикаєш. Кров, риги, гімно у ванній, заїхане помадою дзеркало з матами в сторону персоналу , срач , який залишають певні національності ... Про гостей взагалі окрема тема : звинуватити у крадіжці , підкласти рушник з кров´ю, щоб не платити за номер... Багато чого можуть.
Найгірше, коли є кухня в номері чи готель без ліфта.
В моєму готелі норма була 10 /10.
Тобто 10 номерів на виїзд, 10 проміжне протирання. Серед цього 2-3 із зміною постілі.
Враховуючи, що люди іноді виїжджають пізно , то потім починається трешняк .
І , якщо ж нічні зміни, то теж дуже важко.

Якщо надумаєте , то обов´язково працюйте в рукавичках. Якщо не буде, то купіть собі .
І ніколи не беріть сміття знизу , бо були неприємні випадки .
автор Мао_Мяо • 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
В моєму готелі норма була 10 /10.

Дякую, що таке сміття знизу?
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Оплата - мінімалку.
+ Те, що залишають гості, як чайові .
Хоч в деяких готелях, керівник чи порт´єр ходить зранку по номерах і забирає ці гроші собі.
Іноді гості залишають гроші на постілі , щоб достроково її поміняли. Але іноді просто на тумбочці : то фіг зрозумієш: чи хоче зміну постілі, чи просто так розклав. Якщо сумніваєшся, то краще не брати.
Як є час, міняєш.
Як нема часу , то ні.
автор Мао_Мяо • 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
В моєму готелі норма була 10 /10.

Голки?
автор Мао_Мяо • 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Оплата - мінімалку.
+ Те, що залишають гості, як чайові .
Як є час, міняєш.
Як нема часу , то ні.
Зрозуміло, дякую
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляМао_Мяо
Дякую, що таке сміття знизу?
Як витягаєш мішок із сміттям , то лише за вушка. Не тримати знизу , щоб не розвалився і не трамбувати той мішок з номеру в загальне сміття.
Пару раз нові дівчата кололись голками від шприців. Відразу : швидку, інтерферон і 6 місяців нерівів : пронесло чи ні.
Взагалі , не пхати руки в простір, якого повністю не бачите. З постіллю теж обережно.
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
В моєму готелі норма була 10 /10.

Працюю майже 2 роки. Правда не Польща. Як почитала ваш відгук, то ніколи не пішла б працювати в готель))) У нас такого нічого не має. Якщо у когось і траплялися випадки неприємні з кров´ю, то самі згортають і таким чином дають зрозуміти, що потрібно замінити. Для чого ж брати той сміттєвий мішок, витряхуєш все з малого у свій великий і все. Не працюю в рукавичках, не можу, руки мокрі, аж капає з них. Якщо тільки щось брудне потрібно зробити, то вдягаю. У нас дають 20хв на кімнату. Автор, скажу так, якщо ви по життю спритненька, то будете працювати
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Бо у відро вкладається мішок для сміття.
Ніхто нічого не витримає. А разом із мішком забирають.
Якщо працюєте в Німеччині, то німці дуже акуратні і чистюлі.
В Польщі , як приїжджають з Великобританії чи з Ізраїлю, то все пропало. Після останніх номер можна годину драїти. Враховуючи, що таких номерів 10, то можна здохнути просто.
Все , що написала, реальні випадки.
Якщо в готелі є бальні зали, то постійно весілля. Ну там взагалі: як пару раз хтось не обригається , то не забава.
Найгірше було, як обригали скляну балюстраду і то все потекло з другого на перший поверх.
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Оплата - мінімалку.
+ Те, що залишають гості, як чайові .
Як є час, міняєш.
Як нема часу , то ні.
У кожному готелі свої правила, як бачу. Коли це номер, як ви пишете проміжний, то ми можемо забрати гроші тільки ті, які лежать на постелі. І це не значить, що її потрібно міняти. Про це гості мають сказати на рецепції. Ці гроші в знак подяки за прибирання.
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
На рецепції таке ніхто не зголошує.
Бо , наприклад, щоб офіційно змінити постіль не раз в 3 дні, потрібно заплатити в районі 120-150 злотих.
Покоївка неофіційно може це за 20 зробити .
Тому так.
Керівництво про ці доробки знає , але покриває покоївок.
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Все , що написала, реальні випадки.
))))) Я в шоці. Я у Великобританії😂 Гадаєте, що все пропало. Нічого поганого про британців не скажу. Бо до вас мабуть рідко заїжджають індуси. Ото все, багато сміття само собою, але основне, то їх запах!!!!!! їх їжа!!!!! І китайці, як заїдуть, то в кімнаті не пройти, все у валізах. 2 дівчини і 7 валіз, раз нарахувала.
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Були всі.
Англійці переважно молодь. Дуже багато бухла, срач і наркота.
Китайців не було.
Індуси були , то ще більш меньш.
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
На рецепції таке ніхто не зголошує.
Тому так.
У нас такого не має. У нас скарги гості пишуть, що була грязна постіль і її ніхто не замінив. Тому, якщо гості в перший день щось наляпали на постіль, і ти це бачиш сам, то мусиш її замінити (тобто чи простирадло, чи наволочку).Якщо все змінити, то мусять говорити рецепції
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ваші чесні.
А поляки думають, як би зекономити :)
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Були всі.
Китайців не було.
Індуси були , то ще більш меньш.
Не можу сказати нічого за англійців, ніколи шприців не бачила за ці роки. А от індусів у нас усі шарахаються. Бо то повний треш. Один раз ми номер не заселяли тиждень, бо не могли запах прибрати.
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вам пощастило.
Я бачила, багато.
Шприци також є у старших людей, від ліків.
Але все рівно, голка є голкою.
Конотопська відьма• 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Вам пощастило.
Я бачила, багато.
Але все рівно, голка є голкою.
Тут з медициною все дуже обережно і шприци використовувати самовільно, то для них щось захмарне. Тому не бачила ніразу.