Моторошні троянди• Изменено 29 мая 2024

Хто всі ці люди, які ходять по 10 тисяч кроків щодня?

я займаю спортом майже щодня.
В основному це бігова доріжка, орбітрек чи просто біг на вулиці.
Але за годину я біжу/ходжу максимум 7 тис кроків - 5 км.
Просто біжу 5 км ( різними способами)
Блін ну як 10 тис? коли?
я за 6-7 тисяч вже втомлююся плюс розминаюся ще до цього і після цього.
Коли тих 10 ходити???
бювет_в_обед• 29 мая 2024
Живу в приватному будинку, великий двір. Кожен день по 10-15тис,
Сяду на шию, дорого!• 29 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
суставы рссчитаны на определенное количество сгибаний.. и сердце на определенны ресурс. хи=хи
Черчиль говорил: ’Я никогда не стоял, когда можно было сесть, я никогда не шел, когда можно было ехать’.
Можна залягати в ліжко - економити згинання . Результати вас вразять :)
Бабо-лебідка• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
ого, трансопрт стоїть під час тривоги? не знала
Цікаво де......
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ви намагаєтеся всіх до себе прирівняти, але всі ж різні. Хтось на роботу, хтось з собаками
навіщо прирівнювати я реально питаю
Да Щас же• 29 мая 2024
Я за кермом в основному, але намагаюсь йти пішки там де це можна+вечірні прогулянки із чоловіком чи сама. 7-12 тис на день є завжди.
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Я на работу пешком хожу туда и обратно. Время в один конец 45-50 минут. Думаю, что 10 т. за день наберется.
точно набереться. супер
Коренная киевлянка• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди ви ходите по роботі?
Где, а не куда. На сьемочной площадке. Целый день из гримерки на площадку и обратно. И так 12 часов
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
зрозуміла, дкую.
Бабо-лебідка• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
у вас не правильний крокомір мабуть, або дуже велика квартира)
В ковід в 1 к так находжувала :)
Розмір не має значення
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляДа Щас же
і я за кермом.
freedom_2015• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ні)в мене рекорд по квартирі (45метрів)60 000 кроків.В перший день повномасштабної
заварний look• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Не везде.
У нас сейчас тревоги и по 20ч были - ездит всё
Эт вернячОк• 29 мая 2024
У меня каждый день 3 квартала в одну сторону, а потом в обратную. Ребенок на занятие час, я хожу по магазинам, это обстановка. + магазины+ набрать воду каждый день.
Шумелка Мышь• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди і саме головне коли?)
Поки син сам до школи не ходив то відвозила до школи, їхала до дому, потім бігала по своїх справах. Ввечері їхала до школи, забирала сина, їхали до дому. Потім гуляли трохи. За день виходило більше 10 тисяч кроків )
Подруга по роботі весь день бігає по місту, то у неї і до 40 тисяч кроків буде ))
Безпринципова• 29 мая 2024
Я, например, люблю ходить пешком, а транспорт ненавижу. Поэтому 2-3 остановки я лучше пройдусь. Плюс не люблю спортзал, там люди)) Мне лучше пройтись 10 тысяч шагов в качестве ежедневной нагрузки. Это по времени суммарно часа 1,5 в день. Абсолютно не много. У меня только по квартире 1,5 тысячи минимум в день выходит)
Біток чи ефір?• 29 мая 2024
У мене робота така, що я багато ходжу, + з роботи їду, але потім йду у магазин чи ще щось, люблю ходити просто, тому зазвичай у мене 8-10 тисяч кроків, мама у мене спортивна жіночка, за день у неї і 30 тисяч кроків може бути)
Може ще третю?• 29 мая 2024
Якщо не просто йти весь час прямо, а рівномірно протягом дня, то 8000-10000 набігає легко. На роботу- з роботи, десь в обід вийти, кудись зайти. Цього не відчуваєш
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляМоже ще третю?
тому я і була худа- коли не мала авто))
автор Моторошні троянди • 29 мая 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
супер. дякую.
Шопингмонстр• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
точно набереться. супер
С утра пройтись одно удовольствие. Конечно если дождь или гололед, то на транспорте 4 остановки проезжаю Но сейчас очень комфортно ходить. Такой образ жизни позволяет держать вес.
фан L.O.S.T.• 29 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Я :-) в школу завести-прийти додому. в школу забрати-привести додому. на гурток завести- по магазинах-на пошту- з гуртка забрати. 8000-10000 щодня виходить
Ну ось , нероби та мамки в вічних декретах.
Нормальній працюючій людині таке не під силу .
дамаБезСобачки• 29 мая 2024
10 тис це зовсім на багато , просто йду на роботу, з роботи, в школу, по дому
Леся Українка• 29 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Черчиллю повезло дожить до 90 лет. А когда у него спросили секрет долголетия, он выдал эту шутку. Ну а теперь эту фразу любят использовать лентяи
Гага Газу• 29 мая 2024
Я хожу на мовні курси після роботи. Виходить більше години хожу пішки щодня. Транспорт туди не ходить. Ну і проїзд 5 євро в обидві сторони. Економлю)
Борщичок• 29 мая 2024
В мене 6000 ціль. Їзжу на машині, ніяких доріжок не має. Тому ходжу пішки долому (3й поверх), чкщо за день не находила, то виходимо після вечері з донькою на пів годинки походити.
Шумелка Мышь• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це дивлячись ким людина працює )))))
Якщо в офісі сидить весь день і до офісу на машині то, може, і не під силу )
из_под_тишка• 29 мая 2024
У меня по умолчанию каждый день 10-12 тысяч шагов. Один раз было 26, ноги гудели.

Утром иду на электричку 20 минут. Потом еду в электричке. Потом иду с электрички на работу 15 минут.

Обратно иду до метро 15 минут, по магазинчикам , на автобус, с автобуса 5-10 минут.
Бойова• 29 мая 2024
Я вважаю, що практично не ходу пішки (бо весь час на машині), але
Сяду на шию, дорого!• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Працююча людина нормальна а декрет автоматом - ні ?
17bob• 29 мая 2024
Ето баристы и продавцы в магазинах.