Моторошні троянди• Изменено 29 мая 2024
Хто всі ці люди, які ходять по 10 тисяч кроків щодня?
я займаю спортом майже щодня.
В основному це бігова доріжка, орбітрек чи просто біг на вулиці.
Але за годину я біжу/ходжу максимум 7 тис кроків - 5 км.
Просто біжу 5 км ( різними способами)
Блін ну як 10 тис? коли?
я за 6-7 тисяч вже втомлююся плюс розминаюся ще до цього і після цього.
Коли тих 10 ходити???
Просто біжу 5 км ( різними способами)
Блін ну як 10 тис? коли?
Коли тих 10 ходити???
Гага Газу• 29 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Черчиллю повезло дожить до 90 лет. А когда у него спросили секрет долголетия, он выдал эту шутку. Ну а теперь эту фразу любят использовать лентяи
Тільки в ті свої 90 він був майже паралізований. Не міг ходити, не міг стояти, з купою проблем несумісних з життям і т.д. Питання ж не лише ’ дожити’, а зробити це так, щоб це було ще в задоволення. Бо бути лежачим, ходити під себе і чекати допомоги у всьому - так собі фінал. В мене бабусі 84. То вона то вікна миє у будинку 200 м., то вареники на 7 чоловік ліпить, а то вибачте вона зайнята. У неї перукар і манікюр сьогодні в салоні
Бойова• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну ось , нероби та мамки в вічних декретах.
Нормальній працюючій людині таке не під силу .
В вашій уяві всі працюючі ходять по 2000 кроків максимум? Чи вас 150 кг і не під силу ?
ТаПрямТам• 29 мая 2024
я спокійно 10 тис находжую.живу біля метро.дорога туди 3 тис,назад 3 тис.маю обід 45 хв-виходжу обов8язково. а ще як зайти в магазин- от і 10 итис. на віихідних 20-25 тис
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В основном это брехуны
Неправда. Л
Спокойно пройти 10 тыс шагов это совершенно не то что бегать.
Я вот считаю что автор брехуха
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Круто! я заздрю вам. Чесне слово. Вибачте
Извините но нафига вам все это если можно спокойно пройти и не устать.
Ируся-пуся• 29 мая 2024
Больше всего как-то в путешествии находила 36т шагов в день. Все реально, если обувь удобная и есть мотивация. Вцелом стараюсь 10т шагов в день нахаживать. Минимум - шесть
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди і саме головне коли?)
После работы поужинали и уедем с мужем гулять.
Спокойно погуляли 10-12 тыс шагов.
Это совершенно не утомительно.
Спокойно погуляли 10-12 тыс шагов.
Это совершенно не утомительно.
Кубик Рубика• 29 мая 2024
У меня школа и сад находятся за 2 км от дома. Детей двое, каждый ходит на кружки. Кружок еще 2 км, в день я ходила туда сюда 10 км выходило. Сейчас один ребенок начал сам ходить, половина нагрузки отпала, но все равно выходит 10 тыщ в среднем. Это я не гуляю с целью хождения, а просто живу🤷🏻♀️
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
После работы пойти спокойно прогуляться - полтора часа это 10 тыс шагов.
Вишнёвая Леди• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди і саме головне коли?)
Не користуюсь транспортом взагалі. Годину до роботи, година після от і 10 тис
успокойте_Меня• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
12-15 тыс , ежедневно .. на работу через парк
Вишнёвая Леди• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
ого, трансопрт стоїть під час тривоги? не знала
Так, громадський транспорт весь зупиняється
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
У меня по умолчанию каждый день 10-12 тысяч шагов. Один раз было 26, ноги гудели.
Утром иду на электричку 20 минут. Потом еду в электричке. Потом иду с электрички на работу 15 минут.
Обратно иду до метро 15 минут, по магазинчикам , на автобус, с автобуса 5-10 минут.
Мы на выходных гуляем больше 20тыс - вот как раз после 20ти тыс у меня начинают гудеть ноги.
А 10 тыс это вообще ни о чем..
Щебетушка• 29 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Може в мене неправильний крокомір, але стараюсь навіть по квартирі 10 тис находити
Это нереально 😀 у меня правильный и 3х комнатная, максимум 2,5 получалось - это целый день туда сюда по квартире: уборка, готовка и тд
успокойте_Меня• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди і саме головне коли?)
70 минут в день (дорога в офис и т д, вечером тоже могу по-длинному пройти.
За воскресение 24 000
машина и т д есть., Киев
За воскресение 24 000
машина и т д есть., Киев
Все знаю від і до• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
тому я і була худа- коли не мала авто))
Авто дуже розслабляє. Ось наприклад маю двох подруг. Одна весь час за кермом. Живемо неподалік одна від одної. І кожен раз після зустрічі на каву, збираємось забігти в супермаркет щось на вечерю купити, потім комусь ще в аптеку треба забігти і таке інше. То наша подруга та, що автоледі увесь час намагається всі питання вирішити за допомогою машини. Це при тому, що магазини/аптеки усі плюс-мінус недалеко один від одного. Ми з іншою подругою, як два цербера не пускаємо її за кермо і примушуємо ходити ніжками))
Тому дійсно, для тих, хто любить ходити, десять тисяч кроків нормальна тема і як написано вище в одному з коментарів, коли цілий день мотаєшся у справах, воно не так і напружує.
успокойте_Меня• 29 мая 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Спокойно погуляли 10-12 тыс шагов.
Это совершенно не утомительно.
Спокойно погуляли 10-12 тыс шагов.
Это совершенно не утомительно.
мы тоже , еще и бокальчик вина перед сном
Срочнокпсихологу• 29 мая 2024
це я, біженка у Німеччині.
живу у глухому селі. з розваг - тільки 10 тис. кроків
Леся Українка• 29 мая 2024
Ответ дляГага Газу
Об этом я тоже хотела сказать
Панна Кота• 29 мая 2024
Пару разів собаку вигуляла, пару разів у справах пройшлася на відстані 10 хв пішки, от і 10 тис.
Леся Українка• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну вот я не работаю. Думаете, я каждый день делаю 10 тыс. шагов? Да я даже не каждый день выхожу из дома
ША! я прийшла!• 29 мая 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Да, почти всегда. Или заходим в заведение выпить по бокалу вина или пива.
Иванка Бур• 29 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Как раз для человека, который работает, это не проблема
успокойте_Меня• 29 мая 2024
Ответ дляША! я прийшла!
вот и 7-8 т перед сном
Новорічна пальма• 29 мая 2024
Я как-то на работе, ради интереса сунула телефон в карман, посчитать. Около 30 тыс. шагов. Обычно у меня телефон лежит на одном месте, а я хожу много, и это только на работе))) Часов или отдельного шагомера у меня нет.