Моторошні троянди• Изменено 29 мая 2024
Хто всі ці люди, які ходять по 10 тисяч кроків щодня?
я займаю спортом майже щодня.
В основному це бігова доріжка, орбітрек чи просто біг на вулиці.
Але за годину я біжу/ходжу максимум 7 тис кроків - 5 км.
Просто біжу 5 км ( різними способами)
Блін ну як 10 тис? коли?
я за 6-7 тисяч вже втомлююся плюс розминаюся ще до цього і після цього.
Коли тих 10 ходити???
Просто біжу 5 км ( різними способами)
Блін ну як 10 тис? коли?
Коли тих 10 ходити???
Алгонавт• 29 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
куди і саме головне коли?)
На роботу пішки, на роботі по кабінетах. Після роботи пішки по магазинах і додому. В мене чоловік по 20-25 тис за день буває нахожує, але в нього робота така. Я то 8-10-12 тис зазвичай.
Ліньки гуглить• 30 мая 2024