Бюст Березуцкого• 29 мая 2024
Чи можливо літом виїхати з дітьми за кордон? Куди краще?
Старша дитина закінчила перший клас. Менша в садочку 4р.
В яку країну зараз краще,щоб дітей влаштувати школа, садочок? Бо хочу вийти працювати обов´язково
Дякую
НаБалКоніХодять• 29 мая 2024
В ту в которой адаптации детей пройдет максимально мягко - Словакия, Чехия, Польша.
Смурфик• 29 мая 2024
В тут країну, де Ви мову хоч трохи знаєте. Чи Видумаєте Вас на кордоні будуть зустрічати з пропозиціями роботи? В лагерях жити готові?
Дідова баба• 29 мая 2024
А как вы собираетесь сразу выйти на работу , с двумя маленькими детьми. Сразу найти садик и школу . Как вы себе представляете ? Какие языки знаете ,образование, что умеете делать ?
Мастер Класс• 29 мая 2024
Автор, только не Италия, здесь для детей ничего нет,школы отстойные,секции никакие, выплат, кстати тоже нет. Работа только на севере, и то,там дорого аренда, продукты. Итальяшки проросийские, топят за рашку,расисты, не любят понаехавших очень.
Кицюююня• 29 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Я вот тоже планирую выезжать , денег мало на первое время. Буквально вчера смотрела наших в ютубе про лагеря в Германии. Это капец. Да и потом бесплатное жилье у некоторых кошмар, 5 человек в одной комнате . И при этом люди повыезжали из Полтавы, Киев многие, есть конечно и из окупации. Но я из Харькова даже сейчас не готова так жить. Неужели так нравится халява ? Ну понятно если разбомбили , но из Полтавы какой смысл ?
Вилами по воде• 29 мая 2024
Автор, якщо гроші є, то є багато варіантів. А якщо не дуже з грошима, то тільки Німеччина і табір на початку. З роботою і садочком навряд чи у вас щось вийде скоро.
Мрії у вирії• 29 мая 2024
В ту де ви точно потрібеі як спеціаліст і ваш дохід буде покривати оренду, навчальні заклади, харчування тощо
Khmelnichanka• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
Смысл в том, что все люди разные.
Вы не готовы жить в лагере, лучше уж под бомбежками в Харькове.
А кто-то в Полтаве не готов жить под трквогами, лучше уж в лагере в Германии.
Вимагаю спілкування• 29 мая 2024
Автор. Де ви були закордоном? Що ви знаєте про життя там? Працювати? А ким? Який у вас диплом та досвід? Ви сама? Ціни на оренду знаєте? Покриття страховок? Проїзд.
Соц програми більш меньш ще є у Німеччині, Норвегіі та Швейцаріі. Але про працювати в ціх країнах і не мрійте з 2 дітьми. На ідеальну англійську також не розраховуйте. Особливо у Німеччнні та Швейцаріі. Вони часто просто ліняться розмовляти на англ. Я з В1 анл роботу не знайшла .
Табори на загальних умовах якщо Ви як біженець.
Вимагаю спілкування• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
А из Яремче, Житомира и Львова. Каких я только не видела в ЕС
Мафиозная• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
Якраз для тих , хто виїхав давно , сенс є, в людей був час на адаптацію в нових країнах. А тих, хто більше 2-х років жив, а зараз хоче виїхати - Європа вже на дуже розуміє
Тумба-юмба• 29 мая 2024
Ответ дляВилами по воде
А Норвегія?
Тумба-юмба• 29 мая 2024
Ответ дляМафиозная
Тобто циган із Закарпаття Європа розуміє а сумчан і харків´ян ні?
Кицюююня• 29 мая 2024
Ответ дляМафиозная
Тобто хто виїхав з Тернополя або Ужгорода у 22р Європа розуміє. В якщо з Харківської обл саме зараз ні? Люди продовжують втрачати житло. І це логічно, що людина з Вовчанська поїде саме зараз, а не сиділа нахлєбником не працюючи в Німеччині з 22 року .
Мафиозная• 29 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Вони не розрізняють , хто звідки , просто умови змінюються , бо на їх думку, хто хотів, давно виїхав
Мафиозная• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
Вони не в курсі географії України
Я Головна• 29 мая 2024
Ответ дляМафиозная
Вони хворі.
Я Головна• 29 мая 2024
Ответ дляМафиозная
Вони не в курсі географії України
Навіть якщо так, невже вони думають, що в 22 році виїхали всі українці?)))
Кицюююня• 29 мая 2024
Ответ дляМафиозная
Вони не в курсі географії України
Політики не в курсі? Вони ж приймають рішення, а не люди звичайні. Саме їх розвідка прогнозує наступ на Харківщині і Сумщіні
Мафиозная• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
Жодна країна не може вічно утримувати біженців і створювати їм всі умови , якщо на початку війни це було актуально через великий наплив , то зараз вже ніхто нових умов створювати не буде. І для них це війна в Україні, а не поділ на області
Бавовнятий Пупс• 29 мая 2024
Ответ дляКицюююня
Какая халява? Её нигде нет. А что киевлянам нельзя выезжать из этой страны?? Едьте вы в киев раз там так офиненно
Кицюююня• 29 мая 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вы читали про что именно я писала? А про халяву странно, наверное у нас именно из-за лёгкости немецкого языка или от того, что знают его с рождения поперли именно туда? А сейчас из Польши поток. Но не из-за выплат и бесплатного жилья.
Смурфик• 29 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
Вони хворі.
Та нормальні вони. Ви сильно переймаєтеся біженцями з Гази? Ось ми для них приблизно такі самі біженці.
Я Головна• 29 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Якщо ви не бачите різниці між нами, і хамасівцями-населенням Гази, то це ваші проблеми.