Мушля з Криму• 29 мая 2024

Відносини. Власний вибір чи доля?

Дожила до 50. У чоловіка вже здоров´я посипалося і не може працювати, як раніше. Тому в основному мій дохід.
Іноді згадую свою молодість і відносини. А чи був у мене шанс на успішного?

1 стосунки. Я без житла, він з мамою в трикімнатній квартирі в центрі міста. Мама все зробила, щоб ми розсталися. Підозрюю, що не тільки мені таке влаштувала. 5 років тому випадково дізналася, що він так і не одружився, працює десь на малооплачуваній роботі. Але і в 23 у нього не було потенціалу.

2 стосунки. Йому 30, мамина квіточка. Живе з мамою, працює 3 години в день, бо є дві квартири в оренду і квіточка не може працювати. Через 4 місяці зустрічей видав: "Ми з мамою порадилися, і вирішили, що ти нам підходиш, при умові, що будеш заробляти тисячу баксів мінімум". Звісно я очманіла і послала його. Коли йому було 40 у ньог вже було за плечима 5 шлюбів і на той момент він був безробіній, бо і оренди квартир достатньо та в пошуках тієї, яка достатньо заробляє.

3 стосунки з нинішнім чоловіком. Все добре було 10 років. Мої гроші це тільки мої гроші. А потім хвороба-дипресія після хвороби. Вилікувався, але посипався весь організм. Болячка за болячкою. Працювати на повну не може. Все лягло на мене. І от 6 років прошло з моменту постановки одного діагнозу. Стільки всього пережито і зараз вже купа нових діагнозів. Не смертельних, але заважаючих нормально жити і працювати. Так по дому робить все. Побут взяв на себе. Якихось 10-15 тис в місяць принесе.

І от я думаю, це в мене доля така була, що мені зустрічалися потенційні невдахи чи як? Чи я така недалека вибирала таких?
Леди_на_драндулете• 29 мая 2024
Вас тільки фінансова сторона відносин хвилює? Якщо так, то це справді лише ваш вибір

ДлинноНожка• 29 мая 2024
Це завжди вибір. Зазвичай з успішними чоловіками складно, тому дівчата не заморочуються і обирають більш зручних невдах.
So_so• 29 мая 2024
Многое зависит от личного восприятия. Кто-то описал бы Ваши отношения с мужем как очень счастливые, а не ’неудачника’.
Вообще такой выбор мужчин характерен для так называемых и коня на скаку остановит, и в горящую избу войдёт.
Малинка• 29 мая 2024
Ви самі підсвідомо таких вибирали...
Кожен вибір це тільки наш вибір...
На долю часто просто спихують
Госпожа_тамагочи• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Наоборот, легко. Просто успешному нужна умная, красивая, а таких мало
НеВРотик• 29 мая 2024
Да кто ж знает... Выбирали Вы, поэтому в любом случае это был Ваш выбор, а судьба ли... не известно... У меня не было маминых квіточок...
Первые отношения, нам по 18-ть, жили в общаге, учились, работали, купили сами две квартиры, в 35 развелись...
Вторые отношения, нам по 37, у обоих второй брак, на двоих трое детей, все жили с нами, общих не рожали.. купили квартиру в браке, из-за войны всё потеряли, уехали, начинаем всё сначала на новом месте в 48 лет.. Здоровье у обоих уже не ахти, хорошо хоть работа умственная, физическую уже б не потянули...
ДлинноНожка• 29 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Розумною і красивою бути не так вже й легко

ТаЕщеОптимистка• 29 мая 2024
Где Вы их таких насобирали?) Прямо отборненькие по одному типу два из трех. У меня ни один муж из трех маму не слушал. Про тех, с кем встречалась сложнее сказать, но чтобы они с мамой решили меня бросить, таких артистов не попадалось, мне 45.
Госпожа_тамагочи• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Вот поэтому простушки и без успешного
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляМалинка
Ви самі підсвідомо таких вибирали...
Кожен вибір це тільки наш вибір...
На долю часто просто спихують
Как забавляют меня такие комментарии, вроде за автором очередь миллионеров стояла, а она нет выберу Васю- слесаря.))
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Автор, заболеть может каждый, все мы в этом случае потенциальные неудачники. Судьба? Выбор? Отношения с людьми это не платья на полках магазина. Обычно выбор идёт из того, что есть в окружении. Вполне вероятно, что вы выбрали самое лучшее, что было вам доступно.
ДлинноНожка• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ніхто автору не заважав претендувати на міліонера. Але ж для того, щоб хоча б познайомитись з міліонером треба хоч якихось зусиль прикласти.
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Это не является гарантией, что на нее какое-то внимание обратят.)) У вас много миллионеров в друзьях?))
ДлинноНожка• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Так щоб звернули увагу - треба для цього щось робити, а не сидіти і чекати, доки пан хоч одним оком гляне. Не можна бути пасивною у відносинах.
Десяток гривневих знаю особисто
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Десяток гривневих знаю особисто
Судя из текста автор обычной внешности, какими-то выдающимися талантами не обладает, из не богатой семьи. Что делать- то собственно предлагаете? Перекроить себя?)
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Та ні. Якби хвилювало фінансове, то розвелася б з чоловіком))) Просто задумалася, що при по іншому, мабудь, не могло бути.
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну які зустрічалися на шляху)))
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Та воно так і вийшло. Що не траплялися відносини з потенційно успішними(((
ДлинноНожка• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Виділятися власними досягненнями в спорті, мистецтві, професії, хоббі і т.д. Це більш цінне, ніж перекроєна зовнішність без нічого.

КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Вы же сами не стали успешной?
Малинка• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Забавляйтесь))) каждому свое)))
Главное чтобы Вам было хорошо)))
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Як гарно сказали ’найкраще із доступного’.
Мені радили розлучитися, коли він важко захворів. Я теж сказала, що захворіти можен кожен. Тим більше пухлина в голові ще не придумали, на що спихнути. Сказали, що може в дитинстві вдарився.
Дякую.
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ну нет у человека таких талантов, что бы в чем-то стать исключительным. Вот середнячок.
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Вы же сами не стали успешной?
Чому? Власниця невеличкого бізнесу з 10 працівниками.
Мене влаштовує.
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляМалинка
Забавляйтесь))) каждому свое)))
Главное чтобы Вам было хорошо)))
Мне всегда хорошо, потому что я мыслю рационально.))
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Мене влаштовує.
Ну и отлично, почему тогда переживаете?
ДлинноНожка• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Якраз середнячки і вибиваються в люди завдяки самопіару. Подивіться на більшість знаменитостей - в них нема нічого особливого
КликОЛЬКА• 29 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Это единицы, а сколько не выбилось?
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну и отлично, почему тогда переживаете?
Не перживаю. Грошей достатньо і моїх. Просто задумалася, чи це так мало бути, що мені потрібно вирішувати всі питання в житті, чи я десь не те зробила.
Murzeelka• 29 мая 2024
Думаю, что это -соотношение выбора и судьбы.

Когда мы юные, у нас ничего нет за плечами, то мы в своем выборе руководствуемся своими эмоциями. Поэтому выбирают нас зачастую.
Когда имеем определенный багаж опыта, то уже выбираем мы.
Но жизнь- рулетка, ничего нельзя утверждать наверняка.
Самый точный расчет может оказаться трагичным, а дурость-шансом.
Как говориться- на Бога надейся, но сам не плошай)