Полонянка SexShop-а!• 29 мая 2024
Порекомендуйте гарну рекламу
Української ТМ для дитини в школу
Полонянка SexShop-а!
• 29 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Просто відео ролик?
Так , але не знаю , який шукати
Полонянка SexShop-а!
• 29 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
В соц мережах, де ще
Якої ТМ є гарна реклама? Відео
Астановитесь• 29 мая 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Якої ТМ є гарна реклама? Відео
Ви так написали незрозуміло , думала ви хочете рекламуватися , таке, шукайте
Невгамовна шахиня• 29 мая 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так , але не знаю , який шукати
У вас завдання якесь?
На ютуб в роликах йде реклама мір сон, постільна білизна, там музична і пісня причепилась до мене, я навіть не пропускаю а підтанцьовую і співаю))
Полонянка SexShop-а!
• 29 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
У вас завдання якесь?
Так , потрібно знайти якусь гарну відео рекламу, я їх 100 років не дивилася
Полно украинских тм. Берите самые крупные, которые у всех на слуху, типа: Киевстар, Водафон, ПриватБанк, Чумак, Эпицентр, и так далее, и пересмотрите их рекламу. У них в рекламе, как правило, всегда заложены смыслы и ценности.
В конце концов, какие-то товары вы же покупаете. Как-то ж вы их выбираете среди всего остального.