Муркошечка• 29 мая 2024

У кого пралка Beko, як вам вона?

Хочу нову пралбну машину, дивлюсь на самсунг і беко. Хочу брати вузьку 40 см, бо мало місця у ванній.
Бяки-козяки• 29 мая 2024
Найгірша з усіх, що в мене були

автор Муркошечка • 29 мая 2024
Ответ дляБяки-козяки
Найгірша з усіх, що в мене були
А яку порадите? Вузька потрібна.
Бяки-козяки• 29 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
А яку порадите? Вузька потрібна.
Щодо розмірів не підкажу, найкращі були Бош і Самсунг
Поліцейський патруль• 29 мая 2024
не рекомендую,метал швидко піддається корозії
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Я якось на дачі попросила у сусідів попрати, у них якась Беко, то за відчуттям було, як наче у несправжню машинку речі засовую. Якась вона хліпка з усіх сторін. А на вигляд ніби нормальна була
Ніколь22• 29 мая 2024
Беріть 38 см Самсунг. Вона однозначно краща, так як іде з розбірним баком, Беко як пощастить.
ФрекенБок• 30 мая 2024
У меня была на съеме, именно узкая с 12 или 14-минутным циклом, отличная

автор Муркошечка • 30 мая 2024
Ответ дляНіколь22
Не можу найти таку ... яка саме модель?
Мию вікна у мороз• 30 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
Не можу найти таку ... яка саме модель?
Давайте я вам напишу проверенную, мы для одной квартиры под сдачу именно узкую искали и недорогую. Она точно лучше беко. Поищу точное название модели и напишу
автор Муркошечка • 30 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Хорошо. Спасибо
Мию вікна у мороз• 30 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
Хорошо. Спасибо
Вот
https://storeinua.com/ua/tehnika-dlya-doma/bitovaj...
Мию вікна у мороз• 30 мая 2024
Але, якщо ще вужча треба, то ось така, але там уже на 4 кг, а не на 7
Стиральная машина узкая ELECTROLUX EW6S404WU