Дама с заначкой• 30 мая 2024
По оку «бігає» мураха. Темна точка - що це таке
Проблема із сітківкою
Але до уколів такого не було, в зараз ось зробили мені 5 уколів і зʼявилась ця мураха
ЧупакабраЗеБест• 30 мая 2024
пройдет, это видимо с сосудами чтото. у меня и без уколов есть такое. еще с детства.
Дама с заначкой
• 30 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Воно проходить? Чи треба вже бігти до лікаря
Вчора почалось і не проходить
ЧупакабраЗеБест• 30 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вчора почалось і не проходить
я бы на вашем месте уже сегодня шла, хоть к кому, хоть к тому к то колол (невролог наврнео) и к окулисту бы шла уже. но я перепуганная, мне разные мнения нужны чтобы успокоиться.
а вам еще надо колоть? может вам больше нельзя?
Злюка бобер• 30 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вчора почалось і не проходить
Не проходит, с детства так и хожу
БолеИменее• 30 мая 2024
Если точка плавающая, то может деструкция стекловидного тела - это не опасно , если в одном месте точка стоит , то может отслойка начинается , у меня так было . Идите к офтальмологу побыстрее
КротоТо• 30 мая 2024
Не проходить, вже років 15 з цим живу. І МРТ робила, в інституті нейрохірургії перевірялася. Щось мазали, кололи, безрезультатно
КротоТо• 30 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Ось в мене таке, нічого не допомогло
Маю декілька думок• 30 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вчора почалось і не проходить
у двох знайомих таке було. В одної щось з сітківкою (сказали за місяць пройде). В іншої утворення (нажаль, злоякісне). Краще проконсультуйтесь
Без комплексів• 30 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вчора почалось і не проходить
Вже бігти до лікаря. Не шуткуйте. Можна і зір втратити. Краще перебдіти
Дама с заначкой
• 30 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Така чорна то очка
Дама с заначкой
• 30 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Чорна точка
Доктор Варвар• 30 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Чорна точка
Йдіть до офтальмолога. В мене деструкція скловидного тіла, починалось з пару таких точок, зарах вже багато їх, перед очима вже сітка з точок бігає. Особливо коли дивлюсь на світлий фон це проявляється Лікарі кажуть, що нічого с цим не зробити.