Я Головна• 30 мая 2024

Не хочу уезжать!

Муж работает в Польше уже много лет, до войны ездил раз в три месяца, теперь я к нему. И вот пол года назад решили, что я переезжаю на пмж к нему. время истекло. И нужно все собрать и ехать. Последнее время живу у родственников, в пригороде Киева, тк есть маленький ребенок. Хочу уехать назад в Киев, но непонятно что будет. Мужу озвучила, что не хочется в ту Польшу, он кричит, что я завела любовника, что другая бы радовалась, что муж за границей, что не думаю про ребенка. Но здесь я работала в банке, а там? Декрет закончится и что дальше...
Захекалася читать• 30 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Щоб вивчатися мову на рівні носія -треба не 1 рік. І не самому вчити по ютубу. Мова складна ,якщо рівень не до Бедронки сходити. І в міжнародних компаніях вимагають ще англ або німецьку на високому рівні ,а не тільки польську.
Звісно на нормальних роботах є вимоги !
Чи реально їх виконати - так ,при певних зусиллях
Альфред Шнитке• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А теперь читачем, на какое сообщение это был ответ. ’Муж и лишит, разведется.
Автор пишет, что полгода назад обговорили, и она согласилась, а теперь даёт заднюю’.
А, то не Вы в мудаки записали, извиняюсь... У автора есть ещё два года декрета, пока не поживёт там не узнает, понравится ей или нет.. Не понравится, вернётся в свой банк..
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А завтра он ее бросит и она никто в Польше с ребенком
поэтому лучше пусть она его бросит сегодня и сидит дома
АБВГДэшница• 30 мая 2024
Автор, а у мужа нормальная работа в Польше или на заводе вкалывает? И какие условия жизни? Это крупный город, село?
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ага, лишившись к тому времени рабочего места
найдет новое, в банках тех рабочих мест дофига
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Муж, который не учитывает желания жены, то ещё ’счастье’
а жена которая не учитывает, это какое счастье?
Вмію заміряти найкраще• 30 мая 2024
Ответ дляВ шоколаде
Так як же так...А раптом щось станеться? Наприклад роботу втратити чи чоловік іншу знайде? Нащо ви на ту роботу пішли? Там де чоловік, дружина, дитина, то вже є сім’я. І як не крути всім треба йти на компроміси. Не може бути хороша сім’я, де кожен думає, щоб тільки йому було добре, не звертаючи уваги на інших. І дружина це не додаток до чоловіка, це набагато більше. Не думаю, що ви не розумієте про що я...
Якщо я втрачу роботкюу,в мене досить непонана уже пенсія,вища, ніж середня зарплата у людей. За мене не переживайте. Я не вважаю за нормальне кидати своє життя і роботу заради чоловіка і бути залежною від нього, ще й в іншій країні, де я ніхто. Мені незрозуміло,чому питання тільки до жінка. Вона як раз з сім´єю, то чоловік один на заробітках, то хай і їде до сім´ї
долой_лама• 30 мая 2024
Блін, мабуть я одна не розумію, що за така цінність в родині, яка вже давно тільки вигляд родини має? Люди давно живуть окремо один від одного. Він її утримує, мозок їй не виносить, щоденного обслуговування не потребує, вона має від нього гроші і статус заміжньої жінки. Зустрічі раз у декілька місяців з інтимом, то взагалі то і не родина, просто зручна форма співіснування. Ото було б чим дорожити.
Молчавочка• 30 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Звісно на нормальних роботах є вимоги !
Автор знає англійську? Я не читала все тут
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Вы семейный кодекс почитайте, а потом умничайте.
Да, представьте себе, там четко прописаны обязанность мужчины содержать семью, пока женщина в декрете
а кто сейчас автора и ребенка содержит?
Захекалася читать• 30 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Тут дискусія вже в ключі - ніде українцю не влаштуватися , поляків вистачає
Так це не так - українці так само влаштовуються якщо відповідають вимогам
Вмію заміряти найкраще• 30 мая 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
а кто сейчас автора и ребенка содержит?
Так тут деякі писали, що не буде утримувати,як не поїде до нього, в контексті цього і писали. Ви хоть відслідковуйте гілку повідомлень, а не випивайте їх з контексту
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
«Но здесь я работала в банке» - надеетесь, что банк обратно позовет? А если не позовет?
в другой пойдет
Молчавочка• 30 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Так я і питаю, автор відповідає тим вимогам ? Почнемо з того?
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А чому жінка вибирає, а не чоловік. Як раз таки його сім´я, дружина та дитина в Україні, то хай їде до родини
то есть прямиком на войну
Khmelnichanka• 30 мая 2024
Так тут ніхто за Вас не вирішить .
Я б виіжджала однозначно, навіть не заради чоловіка , а заради дитини.
Але то я.
Захекалася читать• 30 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Питайте автора :)
Інший дописувач стверджує що українці в Польщі без нормальних робіт та посад - це неправда
bibizyana• 30 мая 2024
Едьте попробуйте. Вы ж ничего не теряете, вернуться всегда сможете. А вдруг понравится)
Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
ви не розумієте що в Україні війна?
Молчавочка• 30 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Питайте автора :)
Є лікарі українці. Але для того ,щоб працювати лікарем ,треба в першу чергу бути лікарем, потім мати дозвіл і підтвердити диплом. Самого диплому не вистачає. Просто пишуть люди, які далекі від Польщі і працевлаштування. Думають, якщо мають укр диплом, знають польську мову з тіктоків то ,ура! ЇХ заберуть з ногами й руками.
Чупа-чупс• 30 мая 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ви дійсно не розумієте? Автор, якщо поїде в Польщу, то її відправлять на війну? Втратить вона кінцівки або взагалі життя десь в окопі? Ні. А чоловік втратить. І навіть якби він був такий дурний і повернувся. Забрали, покалічили. Автор зможе і буде утримувати себе, дитину і чоловіка інваліда? Судячи з її теми вона б кинула чоловіка-каліку. Ну або його взагалі вб´ють. Буде сама себе і дитину забезпечувати, а чоловік життя втратить.
Молчавочка• 30 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Українцям тут простіше тим, хто ас в б´юті індустрії , а не з дипломом економіста. Тут вони гроші зароблять .
Захекалася читать• 30 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Звісно не вистачає самого диплому
Потрібно виконати умови - пройти нострифікацію
Легко ?- ні
Реально - так
Леся Українка• 30 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
В смысле не позовет? Я в декрете. Просто вернусь
Я пока была в декрете, мою должность вывели за штат, как только выйду, ее сократят. Сейчас банки оптимизируют кадры. Так что не надо быть уверенной в том, что вас 100% ждет ваш работодатель.
Кринжова баба• 30 мая 2024
Автор, вы живёте с родителями?
А муж только деньги присылает? И так долгое время?
Квітка Миру• 30 мая 2024
Хтось вже питав, чого Ви ще не там?
Бесбардак• 30 мая 2024
Ответ дляМамина квіточка
Автор, в мене чоловік поляк. Так я поїхала додому в Миколаїв. Там квартира, будинок типу дачі. А я не змогла і поїхала додому. Бо тут Дім. Поки він надіється, що повернуся. Їздить в гості.
А навіщо тоді за нього виходили? Тут на дачі не було кандидатури?
Мрії у вирії• 30 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
Вот
Ну то розлучайтесь. Вам вже казали. А що робити, як вам так не підходить?
Вмію заміряти найкраще• 30 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
А, то ви хочете сказати, що всі ті хлопці, які віддали своє життя та здоров´я,всі ті, хто зараз воює, то дурні? Ви з тих, хто вважає, що потрібно було від початку лягти під рашку? Звідки пишете? Теж чоловіка під юбку сховали? І ці люди поруч...
Молчавочка• 30 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Звісно не вистачає самого диплому
Легко ?- ні
Реально - так
Ага через декілька років. У автора мала дитина. До того де вона буде працювати? Поки роками мову вчитися, диплом підтверджуватиме. В мене в знайомої пішло на це 5 років. Ви ж і про це пишіть. А не приїхала, вивчила за кілька місяців мову і працюєш по специальності. І то знайома не отримає щп на рівні польського лікаря, а значно меншу. Щоб влаштуватися, прийшлося не одну лікарню обійти. Їздить в інше місто. Лікарів не вистачає ,але ...є як є.