Девальвация• 30 мая 2024

Тут студенты у всех бесплатно за рубежом учатся?

Думаю отправить сына на учебу, рассматриваю вариант за 5400 евро в год плюс проживание.
Насчет подработок- не знаю, как устроится, обучение довольно таки интенсивное. То есть, на 4 года рассчитывать все оплачивать.
Экономить придется всей семье. Сын сам не знает, чего хочет, то есть, направление и специальность выбрана так абы, он ни за, ни против.
Работа в медицинской сфере.
Все знаю від і до• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
це неправда.
Вона щось недомовляє.
Українцям мінімум на рік роблять
Могу сбросить фото её внж

автор Девальвация • 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Він буде жити у рідні?
В одном городе. Жить будет в кампусе.
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Могу сбросить фото её внж
скиньте
автор Девальвация • 30 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Одной отказали. Уехали в Италию.
Вторая с 2 детьми сделала. Дали на пол года, стоит 300 долларов. Это дёшево? У неё не первое внж и она постоянно пишет, что проблема оформить
По студенческой визе не дадут? Он же не укрытия просит.
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Очень дельный совет
В любом случае, никто за вас принимать решение не будет. Но выбор страны для обучения зависит от очень многих факторов, в том числе от языка обучения, цены, наличия грантов, стипендий и другого финансирования, специальности...
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Я б свого сина відправила в Америку поки программа для українців діє.
Якби для Турків відкрили цю программу то 90% студентів би виїхало. Вони дуже цілеспрямовані.
Стоимость обучения в США знаете?
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляДевальвация
В одном городе. Жить будет в кампусе.
автор я тут живу и дивлюсь на цю країну без рожевих окулярів. Ця країна не для хлопців. Він тут завжди буде тутчужим. Плюс дуже дорого для Вас це буде коштувати. Тут життя дороге.

Видна міленіалка• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вы это наверное автору хотели написать и адресовать?
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляДевальвация
студенська віза відкривається в Україні.
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
На самом деле, всем, кто выбирает страну для обучения, и автору тоже.
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Стоимость обучения в США знаете?
знаю.
Я б відправила спочатку на мовні курси. Це мінімум 16000 на рік. Через 10 місяців в нього буде дозвіл на роботу і піде працювати. А далі все від нього залежить
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
знаю.
Не факт, что заработков хватит на обучение.
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
якщо буде старатися то хватить і на навчання в медичному коледжі
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Ну посчитайте на калькуляторе, кем и за какую зарплату надо работать, чтобы оплатить проживание и обучение.
Видна міленіалка• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Тогда пишите без персонального ответа, я страну не выбираю, к чему лично мне это писать
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Вы участвуете в общем обсуждении и отвечаете мне, а я, соответственно, вам. Не вижу никакого конфликта.
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
навчання в медичному коледжі десь коштує 20000 на рік. це з проживанням. До вступу йому потрібна англійська до С1
Далі він зможе працювати на кафедрі та навчатися. Бо в нього буде дозвіл на роботу. Де дуже великий плюс. Нікому з іноземців , хто приїзджає навчатися не дають дозвіл працювати.
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Попасть на кафедру - это надо сильно постараться, и не на первом году обучения попадают. В общем, это у вас подход из раздела ’мечты-мечты’.
Все знаю від і до• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
скиньте
Сбросила в личку. Там личные данные

автор Девальвация • 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Я знаю
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Навіть працюючи в макдональдсі можна медичний коледж закінчити.
Просто одні роблять, а інші сидять і бояться.
Всюди влазю• 30 мая 2024
Ні, не всі безкоштовно.
Я навіть нікого не знаю, щоб геть безкоштовно. Хтось за кампус платить, хтось трохи за навчання, та й витрати студента лишаються.
Мій студент в UK, там взагалі безплатною освітою не пахло.
За турецьку освіту якось задорого мені видається….тим більше, що медичну треба перепідтверджувати деінде, а ви (він) наче не збираєтесь в Туреччині лишатись?
Солоденька цукОрка• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Де ви знайшли такий дешевий коледж, за 20 тис рік, включаючи проживання ?
Найдешевший, який я бачу, це University of California Los Angeles, 40 тис / рік лише навчання. Усе інше окремо. Тобто біля 4 тис / місяць, у жодному Макдональдсі за неповний день стільки не заробиш
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
він піде не Бонстонський коледж наприклад
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Вы уже много наработали?
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Поки діє программа U4U для українців- гріх нею не скористуватися.
Це моя власна думка.
Бо тільки зміна статусу візи коштує 1730$ і це без права на роботу.
А українці зразу отримують страхування плюс дозвіл працювати.
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вы уже много наработали?
Чоловік не відпускає. Але мову я вчу. За рік до В1
Виннипуховна• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
А, ну понятно... Как первый миллион заработаете - приходите, расскажете, как одни работают, а другие сидят.
Солоденька цукОрка• 30 мая 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Право , менеджмент - 32-34 тис уе / семестр. Навряд , медицина дешевше. Residence окремо - 5-7 тис / семестр.

Все ще не бачу 20 тис / рік з проживанням
Зинченко-Натали• 30 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка

видивитесь коледж чи університет?