Кили и Манджаро• 31 мая 2024

Хто розуміє? Є старі права на вантажівку, чи можна їздити на легковій?

Чи треба заново здавати на права? Вчитися, потім здавати - теорія, практика?
dulenok• 31 мая 2024
если у вас есть одна категория, то авто другой категории вы водить не имеете права. Вам нужно открывать категорию и сдавать на категорию
Дело было давно• 31 мая 2024
Да, первый ответ правильный. Ну,теоретически можете, а вот если остановят, могут быть проблемы.
Забрала і не сказала• 31 мая 2024
Щоб водити легкову, має бути категорія В. Подивіться в правах які там категорії відкриті.
автор Кили и Манджаро • 31 мая 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
С
Забрала і не сказала• 31 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
С
Тоді потрібно здавати на категорію В.
Мальчижка• 31 мая 2024
зверніться до автошколи, пройдіть 20 год курс водіння на кат В ( докатка), здасте іспит в ТСЦ і отримуєте нове посвідченн водія
Нехай щастить• 31 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
С
Невже буває С без В?
автор Кили и Манджаро • 31 мая 2024
Ответ дляМальчижка
О боги
автор Кили и Манджаро • 31 мая 2024
Ответ дляНехай щастить
Невже буває С без В?
Таке років 20 тому давали в школі
Мальчижка• 01 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Невже буває С без В?
буває