Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01
Скажіть мені це не купувати
Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:18
Ответ дляMs. Любмая жена
Не всі вважають себе комахами
автор чудово виглядає. Мати на обличчі шари фарби не всі хочуть. Вам подобається - чудово, мені ні. Навіщо мені чи автору подобатись вам?
Не виглядає вона чудово, вона виглядає зачуханою міллю
Плету интриги• 01 апреля в 14:19
Ответ дляБодіпозітівна
Госпаді! Знову оце душне графоманство з претензією на юмарочек! Це не тролінг. Це главбух Жека, який закінчив курси чим трудиться. Ну не мучте ви слова, музику може спробуйте чи живопис
Та які претензії, Ви шо? Ганю, всі призи за клоунаду - Ваші! Ганя - чемпіон!
А хто Вам сказав, що Ви вмієте шуткувати? Ну збрехав же, зараза, а Ви й повірили.
І чого Вас так плющить сьогодні? В тафелі хтось перед Вами останній банан зі знижкою забрав чи шо? Он вже і слова докупи не можете зібрати до ладу. Якийсь вінегрет понаписували тут.
Детские_Будут?• 01 апреля в 14:21
Кстати примеряй автор такое же платье с открытой спиной, но пышной юбкой до колена и более жестким материалом, а не трикотаж - и совсем другой эффект будет. Но автор игнорирует все вещи которые могут ее украсить
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:21
Ответ дляБорщичок
На щодень скривать недоліки не всім треба. Ну і пофіг, що я з недоліками.
Для чого їх скривать від незнайомих мені людей?
Це дуже тонке питання, розумієте.
Вам ок, але багатьом ні.
Це дуже тонке питання, розумієте.
Вам ок, але багатьом ні.
То ви так у всьому? Для чого вам митися, розчесуватися, прати одяг, всі ж незнайомі навколо вас. Ви тільки до знайомих нормально виглядаєте чи вважаєте, що вони вже звикли і можна ще гірше виглядати?
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:23
Ответ дляФайна_зупка
Вам може й зря, а мені абсолютно нормально)
Пропрацюєте ваші комплекси, і вам нормально буде)
А якщо я без комплексів прийду до гінеколога немита- це норм? А якщо я буду ходити на роботу у грязних і вонючих трусах і буду сидіти поруч з вами вам буде норм? Я ж без комплексів.
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:24
Ответ дляФайна_зупка
Ну не купуйте, господи.
Ходіть в джинсах. Але з макіяжем, бо не вважаєте себе гарною)
Я люблю гарні сукні, але ніяк не пов´язую це з макіяжем. Я себе люблю)
І вважаю себе красунею)
Гарні сукні мене вельми прикрашають)
І вважаю себе красунею)
Гарні сукні мене вельми прикрашають)
Та ми всі красуні але слідкуємо за собою.
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:24
Ответ дляФайна_зупка
Ну то хіба автор питала поради про макіяж?)
Вона абсолютно точно запитувала про сукню.
Ну вас теж ніхто не просив порад але ви тут розпинаєтесь про свою красу
Плету интриги• 01 апреля в 14:25
Ответ дляБодіпозітівна
Сьогодні день дурня і день гумору, ну де ще його святкувати як не тут?
Нє, ну тут Ви правильно подумали. Хто ж ще може бути ’гвоздьом’ програми? Давайте, вся арена - Ваша!
Хоча... Є тут ще пару претенденток на приз клоунеси. Але ті вночі переважно пишуть.
БеллаДонна• 01 апреля в 14:27
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую вам зміючки, куплю нову спортивну форму і буду тренувати свою обвислу жопу з вухами
впевнена, всі ви виглядаєте краще за мене в свої 40+
А здесь у вас отличная попа и ноги, и живот плоский. Может реально неудачное платье, не ваш фасон. В лосинах вам точно лучше)
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:27
Ответ дляБодіпозітівна
Правду кажуть, що вузькогубі злі...
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:29
Ответ дляБеллаДонна
А фейс то сіренький, сенс з того пресу, якщо загальна картинка сумна
БеллаДонна• 01 апреля в 14:39
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну, я про тело, лицо отдельная тема.
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:40
Ответ дляБеллаДонна
Ну, я про тело, лицо отдельная тема.
Довгий таз, вуха целюлітні на бедрах...прес не перекриває всіх недоліків, загальна картинка не вельмо
Бабуся мороз• 01 апреля в 14:43
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні, не завжди. Я ж кажу, що це питання вподобань. Я не вважаю, що макіяє прикрашає.
У меня знакомая есть такие же взглядов 40 лет не мужа ни детей ни любовника. Натуральную красоту никто не оценил
Бабуся мороз• 01 апреля в 14:44
Ответ дляБеллаДонна
Автор, а сколько вам лет? Вы занимаетесь спортом? У вас такие руки рельефные. Но, выбирает живот, странно. Вы не беременны?
Это Аня и стопятая её тема. Знаете есть мужики которые любят писюны показывать Аня любит показывать себя всю
Бабуся мороз• 01 апреля в 14:46
Ответ дляБодіпозітівна
Жопа и правда вислая и ухи на месте.
Бабуся мороз• 01 апреля в 14:47
Ответ длявре_Динка
ви розумієте що це діло вибору - хоче робить людина хоче ні.. хоче фарбується хоче ні...
дуже мало людей в моєму оточенні фарбується в повсякденному житті, особливо із тих хто має гарну шкіру
я поняла. кому-то кожа без прыщей уже топ
Бабуся мороз• 01 апреля в 14:48
Ответ дляБува і таке
Автор же троллит) и тема юмор и 1 апреля
Она такая и есть . вы что не видели её купальники?
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:03
Ответ дляБува і таке
Тут думають що тролінг це обсирання
Борщичок• 01 апреля в 15:06
Ответ дляКудлата хмаринка
У вас в голові бардак.
До чого охайність і чистота тіла до розкрасу обличчя?
Щебетуха• 01 апреля в 15:07
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І автор - одна з найдостойніших і найдотепніших змій в цьому серпентарії! Незабутня тема автора про те, що в Києві залишилися самі алкоголики, наркомани і маргінали. Тож ми тепер з усією любов´ю до автора коментуємо її тему і зовнішній вигляд!)
Я на згадку про цю тему залишила у себе у вхідних повідомленнях неповторне звернення до мене п´яної в соплі Ганусі
Марфа Українівна• 01 апреля в 15:12
Ответ дляБодіпозітівна
Для 40+ вы плохо сохранились
Щебетуха• 01 апреля в 15:18
Ответ дляБодіпозітівна
Не думала, що колись таке напишу, але....Аня, це перший одяг, який вас, якщо можна так сказати, прикрасив!
Зрозуміло, що те, що тут деякі спутали з боковими м´язами пресу - то просто випираючі ребра. Але вцілому, в порівнянні з платтячком - ви просто Клаудія Шиффер. Просто з Альді.
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:19
Ответ дляЩебетуха
Але ви нам його точно не покажете. І посилання на тему не дасте. А якщо я це зроблю, то ви побачите скаржитися адміністрації, щоб видалили. Ми ж це вже проходили
Сьогодні я бачу святкують не лише дурні, а й брехухи всєя советчиці
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:21
Ответ дляЩебетуха
Головне щоб ви дивлячись на мене чесно казали собі ’тю, я виглядаю на порядок краще’. Бо ми всі закриємо форум і підемо на вулицю. Мені подобається тіло в якому я живу. Чесно кажучи воно всім подобається в реальному житті. Щиро сподіваюся що у кожного з о тут мене обісрав (ой вибачте потролив тобто) було так само
Щебетуха• 01 апреля в 15:25
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Бараболька• 01 апреля в 15:25
Ответ дляБодіпозітівна
Ойєй, оте обличчя зблизька на другій фотці, хіба можна таке виставляти в интернети? Добре що не на ніч, я би спати не змогла б.