Радуга-дуга• 31 мая 2024
Сколько сейчас обойдется покупка прав? Кто-то покупал права недавно?
Можете написать город и сумму. Просто интересно, стоимость обучения и стоимость прав
ПультОт_БМВ• 31 мая 2024
10 було в Києві до 22 року. і це тільки здача в СЦ, вже після автошколи.
Тобто якщо ви взагалі в автошколу ходити не плануєте, то мабуть буде від 500 до 1000 доларів.
Страхованная• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Почему СБУ? Украина одной ногой в Евросоюзе, а там исключительно у всех права куплены. Это - одно из условий вступления, между прочим
Де куплені права? Напишіть адресу,де продають...
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Боже,
А потім дивуємося, чому в нас стільки дебілів на дорозі
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Та ви що
Я в Польщі здавала на права, 6 років тому.
Здавала 11 разів!!!! Купити їх не можливо!
Нехай щастить• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Не сочиняйте
ПультОт_БМВ• 31 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Боже,
Серед тих хто вчився і сам здав їх стільки ж. Особливо у великому місті. Завчити підручник з теорією і самому проїхати екзаменаційний маршрут зі швидкістю 30км/год - це зовсім не те ж саме, що вміти добре їздити в реальних міських умовах і швидко приймати правильні рішення.
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Вміти приймати рішення і тд це вже досвід.
А я кажу про елементарні базові знання, якими повинна володіти людина яка отримала права.
Ответ дляПультОт_БМВ
И поэтому лучше покупать?
Дівчина заглядєніє• 31 мая 2024
Киев. Автошкола 8 + нужным людям в сц 400 убиенных енотов. Только присутствие. Тесты за тебя курсор на экране нажимают. Вождение спокой но держи руль. Педали и все остальное за тебя нажимают.
Бесбардак• 31 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
А як Ви їздите будете без знань правил?
по сільскій дорозі
і я без стьобу
знайома купила, їй треба їздити по сільскій дорозі, тут сильно правила не треба)
і я без стьобу
Ответ дляПультОт_БМВ
100%...и в школе в основном учат проехать экзаменационный маршрут . А это не = уметь ездить
Козачка• 31 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Та ви що
Невістка теорію з першого разу, практику з 5 в минулому році.