Радуга-дуга• 31 мая 2024
Сколько сейчас обойдется покупка прав? Кто-то покупал права недавно?
Можете написать город и сумму. Просто интересно, стоимость обучения и стоимость прав
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Ответ дляКозачка
Невістка теорію з першого разу, практику з 5 в минулому році.
Теорію я теж з першого разу.
Практику довго.
Будь-яка помилка, все - не здав.
Практику довго.
Будь-яка помилка, все - не здав.
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Ответ дляdulenok
100%...и в школе в основном учат проехать экзаменационный маршрут . А это не = уметь ездить
Ну то ті хто купує права й цього не в стані зробити
Бесбардак• 31 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
чому?
у мене знайома їздила довгий час без прав (по сільським дорогам)
типу досвід був мін
потім купила права (правда то було в 2000х)
і почала сама їздити вже за межу сіого села , виїзджати і місто і т.д.
типу досвід був мін
Пульт от линолеума• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Почему СБУ? Украина одной ногой в Евросоюзе, а там исключительно у всех права куплены. Это - одно из условий вступления, между прочим
вас ми тоже записали
чекайте
Розбещена цяточка• 31 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
А всі ті люди, що купували права, вони проти корупції чи ні?)
Так само проти корупцііі в сусідній темі де групи інвалідності купують
Бжоли-бандерівці• 31 мая 2024
Ответ дляБесбардак
чому?
типу досвід був мін
Вже ж права купила, вірно?
Бо не здатна їх здати :)
Прибираю щодня• 31 мая 2024
Скажу честно, я закончила автошколу, прошла там первый экзамен без ошибок и отъездила положенные часы. Когда ездила то поняла, что экзамен на жигулях (тогда на них сдавали), я не сдам в жизни. Я вообще на механике ездить не буду и договорилась о покупке прав. 100 дол обошлись. Я езжу уже почти 20 лет. По правилам. Было 2 дтп, одно в меня, другое я но там 3 недели моего вождения было и я до сих пор думаю, что в той ситуации оно бы могло повториться еще раз. Так все было ’неоднозначно’))) может спасла бы уже реакция. Ну вот и все. Сейчас езжу уже 2 года в другой стране
Айпишница• 31 мая 2024
Угу, а потом такой/такая выезжает со второстепенной на главную, не глядя по сторонам и не останавливаясь, потому что похер на знаки; задом сдать не может, потому что не умеет; перестраивается тебе в бок, потому что про слепую зону не в курсе; с полосы для поворота едет прямо, потому что очень надо и т.д и т.п.
Капец
Розбещена цяточка• 31 мая 2024
Ответ дляdulenok
особенно во время войны очень актуальный совет.
Нехай пре на автобани з купленими правами « рятуючись « від війни
Глаза_в_3_карата• 31 мая 2024
Ответ дляКозачка
Я теорію здала з першого разу. На першому практичному мене завалили. Мій інструктор мені напередодні сказав, що я не здам. В сервісному рознарядка така, що на тому тижні, як я здавала, ніхто не здавав. Сервісний центр у нас в іншому місті, запис на здачу тільки в сервісному. Проаналізували усі витрати і вирішили заплатити, дешевше, аніж самій їздити.
кураГАЛЯ• 31 мая 2024
Навчання 18500 + 80 л бензину, довідка - 500, екзамени: теорія - 290, практика - 450
СМСница• 31 мая 2024
Ответ дляdulenok
Так а где учится тогда? Как Зайцева по сумской, тапку в пол?
ПоЗиТиВнАя• 31 мая 2024
Ответ длясама себе прекрасная
500$ в прошлом году по знакомству
Я слышала такую таксу всегда 500 долл
Всміхайлик• 31 мая 2024
Ответ дляБесбардак
по сільскій дорозі
і я без стьобу
знайома купила, їй треба їздити по сільскій дорозі, тут сильно правила не треба)
і я без стьобу
А якщо доведеться колись в місто виїхати? Що робити буде?
Усміхайлик• 31 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Те, що й людина без прав, напевно, нє?
Всміхайлик• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Нужно, чтобы в ЕС и в других странах наши права не признавались. Чтобы по ним ездили только по Украине
А я б запропонувала якось полегшити здачу практичного іспиту, щоб у людей було менше спокуси платити.
ГЛЮкоза• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
У вас приголомшливе почуття гумору і сарказму. Сходіть на курси якісь ,чи що...
Ответ дляГЛЮкоза
Це вже було написане без сарказму. Коли у якісь державі можна купити, водійське подсвідчення, то треба, щоб його ніде не визнавали, крім цієї держави. Дякую за рекомендації, я постійно відвідую різні курси всі семінари. А ви як? Які курси зараз відвідуєте?
ГЛЮкоза• 31 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Автошколу відвідую, а шо? Реально - от всім тим людям, які чесно отримували права треба страждати через мудаків, які купують і продають? Ви серйозно? Хто вас так по життю образив?
сама себе прекрасная• 31 мая 2024
Ответ дляСМСница
Практика, частный инструктор, я тоже права купила, в автошколу пришла только за правами) езжу отлично