Ужгород• 31 мая 2024
Нужно перегородить комнату? Чем? шторка, стеллаж? что еще?
ПОмогите с советом, нужно перегородить комнату, точнее отгородить угол школьнику от шастающих на кухню. Бюджетно, возможно ктото сам вешал штору, отгораживался шкафом?
Места мало, денег тоже.
Ужгород
• 31 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
Штора, це буде, чисто символічно. Можливо ´стінки´ з прозорого оргскла
точно нет, нужен временный бюджетный вариант
Ужгород
• 31 мая 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Жалюзі вертикальні
это их в потолок надобно впендюривать?
Я не тону• 31 мая 2024
Ответ дляУжгород
Штори, клейонка, штори для ванни
Вам телефонограмма• 31 мая 2024
Ответ дляAllein74999
Ширма
Так, це зручна штука. Треба - поставив, не треба - склав і вбік відставив за півхвилини.
Карамбулкул• 01 июня 2024
Я повісила штору посеред кімнати. Так, символічно, як тут пишуть. Але ефект зонування є. По звукоізоляції все одно, звуки чути що зі шторою, що зі стелажем, що з гіпсокартоном.
Ужгород
• 02 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
а как вы ее вешали? гвозди забивали? или как? можно хоть фото какое?
Карамбулкул• 02 июня 2024
Ответ дляУжгород
Карниз стельовий. В мене такий прийом у двох квартирах. В одній перехід від гіпсокартону до натяжної стелі і вони на різних рівнях, карниз кріпиться до гіпсокартону по межі. Це відокремлює спальню від мого куточка для рукоділля і там же стаціонарно стоїть дошка для прасування, то за шторою її не видно. На іншій квартирі одна кімната, теж карниз в стелю кріпиться і відокремлює зону вітальні і спальню. Але там ще ремонт триває. Фото додам, але це не закінчений інтер´єр. Перші два фото це спальня, а за шторою моя ’майстерня’. Може не дуже зрозуміло, але інших фото немає, а я зараз не дома живу. Третє і четверте фото так само. З однієї сторони диван, а з другої сторони штори буде кровать, але поки що речі в коробках. Сподіваюсь зрозуміло.
Ужгород
• 02 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
а поняф, а можете дать ссылку на такой карниз? а какую штору лучше брать? а будет ли душно?
Карамбулкул• 02 июня 2024
Ответ дляУжгород
Карниз я купувала в Новій лінії. Там вони є різної довжини, українські дешевші, німецьки дорощі. Штору беріть любу, яка до вподоби і підходить до інтер´єру. В мене і штора, і тюль. З приводу душно. Чим штора виграє, так своєю мобільністю. Захотів віттягнув в бік і маєш єдиний простір і повітря гуляє. Захотів закрив усе і як в коробочці. Але не помічала брак повітря)