Викачую яйцями• 01 июня 2024

Розрахунок картою в Бухаресті можливий?

Дівчатка ,а в цьому профан ,підскажіть можна чи розраховуватися карткою моно ,до прикладу ,в магазині в Бухаресті?
І якщо на букінгу забронювати житло там без попередньої оплати ,то на місці картою можна розрахуватися?
Бо там будемо всього день ,треба бігати міняти на їх валюту ?
І в автобусі на зупинках в Молдові ,Бухаресті можна карткою ?
Дяка
Ашолюдискажуть• 01 июня 2024
А разве есть такие страны, где нельзя платить картой?!

Коханозадовільна• 01 июня 2024
Не знаю даже, вряд ли вы на карту оплатите, если на букинге было оплата при заселении и это частное лицо. Ну вот придёт человек заселять вы думаете с терминалом?)) В отелях я думаю можно, но отели бы и сразу оплату у вас на букинге взяли
ВыФсеВрете• 01 июня 2024
Платежную систему Виза и Мастеркард принимают везде, где есть терминалы
Скоро_вчера• 01 июня 2024
Якщо готель чи магазин так
Брюнетка в Мармеладе• 01 июня 2024
Бухарест инфраструктурно развитее Киева будет, а выглядит он не очень потому что Чаушеску его очень «красиво» застроил.
ПростоБелка• 01 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Наоборот, а отеле часто бывает оплата наличными. У частного лица Вы правы, вряд ли будет терминал
Голодаю• 01 июня 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Навіть на Кубі картою платили, правда тільки в готелях:)

kifuly• 01 июня 2024
Оплата у тролейбусі тільки готівкою кондуктору або в додатку, тоді можливо картою. В деяких автобусах можливо картою.
автор Викачую яйцями • 01 июня 2024
Дякую велике !!!