Дюймовочка• 01 июня 2024
Вертикальні грядки - мій досвід
Зробили труби (раніше тему створювала - просили відписати результат) - зразу автополив всередину провели (там труба, яка сочить краплями води) - салат і перець росте... Була біда зі слимаками (трохи погризли салату), але порадили хімію від слимаків - підсипали під труби і зникли слимаки :)
Знайомий полуницю посадив, росте і є ягідки, але поливає щодня вручну!!!
Вже й куштували салатик, а за тижні два має вирости вже великим і пишним ...
Пригаю-цибаю• 03 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
То добре як нема слимаків. Коли є, сіно- то для них розсадник, хана буде всій полуниці. І сіно треба щоб кошене до колосків на траві, бо потім пирію не здихаєтесь по тій полуниці.
Сіно мілке зелене і трава сортова, там пирію нема.
І слимаків у нас майже нема, бо земля - самий пісок(