Планшетница• 16 апреля в 13:30

Підкажіть що робити з орхідеєю?

Купила на ОЛХ, був трохи жовтуватий листок, я обрізати все погане коріння і пересадила в новий грунт, трохи був і старий. Той жовтий листок повністю пожовтів і відпав але почав жовтіти інший (на фото), я знову вийняла з горщика, деяке коріння знов було погане, я знов обрізала, зараз як на фото. Від грунту якісь запах цвілі.
Заливаю на 20 хвилин раз на десять днів. Купила десь три тижні назад.
Хто розбирається, підкажіть будь ласка, що можна зробити, щоб врятувати?
Все будет, но потом• 16 апреля в 13:31
может у вас воздух влажный? у нас сейчас холодно дома, так грунт в горшках уже 2 недели высохнуть не может
Автопортрет нурофена• 16 апреля в 13:41
Може краще замочити у розчині для нарощування коренів. Я би так зробила. А потім над банкою з водою, але щоб не торкалось. Закрити пакетом, як тепличка. Він слабий, щоб одразу у новий грунт. Я свої раз у десять днів купаю зазвичай у воді, якщо здорові. Влітку буду раз на тиждень.
Автопортрет нурофена• 16 апреля в 13:42
Я свої витягувала тепличкою не раз. І вид був набагато гіршим.
автор Планшетница • 16 апреля в 14:30
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А можете розказати більш детальніше. В якому розчині і на скільки?
Анонимарик• 16 апреля в 14:31
я нарощую коріння без теплички. В банку сиплю дренаж, наливаю воду і вже над дренажем розміщую орхідею, щоб коріння не торкалося води. Орієнтовно за 2-3 тижні починають прокльовуватися нові корінці та починається ріст старих.
Анонимарик• 16 апреля в 14:32
Із розчинів для нарощування коріння сподобався Біоглобін та Радіфарм
автор Планшетница • 16 апреля в 14:35
Ответ дляАнонимарик
Дякую. Розмістити в такому вигляді як вона є, нічого не робити не обрізати те місце де було старе каріння (на фото)?
Анонимарик• 16 апреля в 14:37
Ответ дляПланшетница
Зараз не відрізайте, цей старий корінь може бути як опора, щоб орхідейка не провалювалася у воду. А вже коли наростить свої нові корінчики, то відріжете.
Анонимарик• 16 апреля в 14:45
І якщо у вас немає цих розчинів - не поспішайте їх купувати. Зараз саме той період, коли орхідея і сама легко зможе наростити коріння. Довгий світловий день, відносно тепло (але ніяких прямих сонячних променів), вологу їй дасте.
Мона_Лиса• 16 апреля в 15:17
количество листьев превышает количество корней, вероятно, поэтому, ’лишние’ листья отмирают. Не думаю что орхидее нравиться такое частое доставание из грунта... Остальное вам уже написали
автор Планшетница • 16 апреля в 15:43
Ответ дляАнонимарик
Дуже дякую вам!
Анонимарик• 16 апреля в 15:44
Ответ дляПланшетница
Дуже дякую вам!
Будь ласка, здоров’ячка вашій квіточці.