Зажуженная Жужжа• 01 июня 2024

Проявила ініціативу у стосунках, ми одружуємось, а мене не відпускає біль.

Так сталось, що я закохалась в нього, і перша почала з ним частіше розмовляти, кликати гуляти. Він перший час морозився і динамив. Потім зав‘язалось, я дуже кохаю його, ми скоро одружуємось.
Але мені так образливо згадувати, що я перша до нього говорила, принижувалась, кликала на зустрічі, писала..
Із гіркотою в душі і болем слухаю, як інші розповідають, що чоловік за них боровся, ночував біля дверей і закидував квітами, благав про перше побачення і ледь не цілував ноги при зустрічі.
КинДза• 01 июня 2024
Те що чоловік бігає за жінкою на початку відносин, не дає гарантій що далі все буде супер. Я так із своїм обпеклася, був ініціатор, і те і се,а потім одружились і за пару місяців я виявилась не такою як йому треба. Придумав в голові якийсь образ і намагався мене туди запхати,я реальна виявилась непотрібна.
Автор, не згадуйте і не переживайте. Не все йде по плану і сценарію. Деяким чоловікам спершу треба дати зелене світло і час подумати. Зрештою, обірвати стосунки він міг в будь-який момент,але ж не зробив цього
Фіфачка• 01 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Автор, в стосунках хтось один принцеса. І це не ви. З цим треба змиритись. Або працювати над собою і шукати того, для кого ви будете принцесою.
Бувають стосунки просто між людьми, без принцес. Я, наприклад, не принцеса. І чоловік мій не принц. Обидва живі люди, один про одного піклуємося і підтримуємо
Атиква• 01 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Причому тут ‚благала‘ ?
Просто запропонувала
Роблю висновки лише з посту Вашого:
- Він перший час морозився і динамив
- я перша до нього говорила, принижувалась, кликала на зустрічі, писала..
То він морозився, а Ви кликали на зустріч, то Ви просто запропонували
Полтавська галушка• 01 июня 2024
Ну все мы знаем, что мужчина сам принимает решения.
А какие, ему говорит женщина.
Вы авантюристка и молодец, я б так не смогла, сильно корона гордыни голову жмет.
Зато у вас тот мужчина, которого вы захотели.
Это для самолюбия бонус.
Захотела - получила👍
Борець за гаманець• 01 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну в вашей паре вы мужик , ничего страшного, как то переживете уже.
Поддерживаю. И таких пар много, где женщины-мужчины все сами делают. И ничего, живут.
Бабка-байкерша• 01 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну не скажіть
Мою подругу чоловік добивався 10 років
Ні на кого за ці роки не дивився, крім неї
Меня второй муж отбивал от первого. Потом ему карма вернулась )))
ЛисаЛилу• 01 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ні
Дуже сильний характер має
І далі він вже кликав і робив все
ну ви просто трохи йому допомогли, може він просто соромився і не кликав перший
На циголках• 01 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
В виде первого мужа?)))
ЛисаЛилу• 01 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну не скажіть
Мою подругу чоловік добивався 10 років
так ви ж не знаете, що далі то буде. може йогу цікавість і була повязана з інстинктом полювальника?
ХаДиДиШь• 01 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну не сказала б, він дуже твердий характер має
Далі вже він діяв, але перші кроки я робила
Теперь как настоящий мужик,вы должны бросить его за день до свадьбы
Бабка-байкерша• 01 июня 2024
Ответ дляНа циголках
В виде первого мужа?)))
В виде следующего кавалера ))
Ольга.Д.О.• 01 июня 2024
Автор, не бывает в отношениях такого, чтобы вот прям всё-всё идеально, как в фильмах или сказке. Вам хорошо вместе? Вы чувствуете себя с ним любимой? Он надёжный? У вас есть взаимопонимание и поддержка? Это главное.
Ольга.Д.О.• 01 июня 2024
У меня у родителей похожая ситуация. Мама сразу влюбилась, папа ходил, сомневался, ещё какое-то время к другим присматривался. Поженились. И вот уже 35 лет живут душа в душу, очень любят друг друга, оба счастливы
Баба Йога• 01 июня 2024
Та ладно.Он бы в девках до пенсии просидел,если бы не Ваш напор