Престидижитатор• 01 июня 2024

Зуб мудрості видалення та рухливість

Можливо в когось схожа ситуація
Після видалення 8ки чи не змінилась рухливість сусідніх зубів в гіршу сторону, та чи не змістились зуби в сторону вирваної 8ки?
Моя 8ка росте трохи в бік, добре рухлива, не болить, не заважає, а між 7 і 6 м зубом глибокий карман і мало кістної тканини, але вони менш рухливі чим 8й.
Стоматолог-хірург та парадонтолог каже видаляти 8ку бо вона крива та забивається карман його складно чистити. Але ніхто не каже як поведуть себе сусідні зуби.
Я сама собі вирішила що якщо видалити 8ку, то пропаде так звана "опора" сусіднім рухливим зубам і думаю що вони "поїдуть".
Ваші думки?
Мафиозная• 01 июня 2024
нормально, удаляйте, тем более у вас есть свои врачи, которые вас наблюдают и советуют
Магиня• 01 июня 2024
Взагалі то зубів треба мати стільки, скільки можеш дозволити собі пролікувати )
Байрактара• 01 июня 2024
Також за це переживаю. Що зуби можуть поїхати
автор Престидижитатор • 01 июня 2024
Ответ дляМагиня
Виходить що 1-2😆
Мелочунь• 01 июня 2024
Антагонист 8ке есть?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 июня 2024
Ответ дляМагиня
Чушь какая-то
муха в кедах• 01 июня 2024
Так, 7 може нахилитись в сторону видаленого 8. Превентивно можна в лунку 8 зуба підсадити кістковий матеріал і ушити. Тоді ризик менше
автор Престидижитатор • 01 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Антагонист 8ке есть?
Довелось гуглити, частково так з нижньою 8ю.
автор Престидижитатор • 01 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
Я питала про це два роки тому, сказали що так не роблять, без пояснень, сказали що просто це неможливо. Чому під імплант можна, а окремо ні, не відповіли.
Мафиозная• 01 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
мне подсаживали, через пару лет на панорамном его уже не было... мне многие врачи сказали что быстро рассасывается, быстрее чем своя кость
Мелочунь• 01 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Удаляйте обе и ничего никуда не поедет
автор Престидижитатор • 01 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Удаляйте обе и ничего никуда не поедет
Агонь у вас порада.
Не пириживай• 01 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Агонь у вас порада.
Я удалила один верхний, он болел, вонял. Потом лет через 6 второй верхний. Он тоже был хворенький. Ничего никуда не поехало.
Мелочунь• 01 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Агонь у вас порада.
По собственному опыту
Кондуктор автобуса• 02 июня 2024
Ничего у вас никуда не поедет. За восьмеркой же нет зуба, который ее держит, и она никуда не едет. И удалять, действительно, лучше два сверху и снизу сразу. Вам же врачи советуют, как сделать, или тетки на форуме лучше знают?