Анчо Ус• 02 июня 2024

Чому всі заговорили про Януковича?

Мабуть він захотів повернутись?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2024
Ответ дляJimson
https://24tv.ua/ru/mobilizacionnyj-rezerv-ukrainy-...

На сегодня мобилизационный резерв Украины насчитывает 5 миллионов мужчин. Именно столько украинцев могут призвать на фронт.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/10/15/7372...

Наев: Подготовленный мобилизационный ресурс РФ – 2 миллиона, общий – 29 миллионов

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/viyskovi-resur...

При условии, что потери врага будут на текущем уровне – около 30 000 убитыми в месяц, в 2025 году РФ исчерпает свой оперативный резерв. Общего мобилизационного резерва россиянам хватит по крайней мере до 2032 года.

Мобілізаційний резерв наших північних сусідів у шість разів більший за наш. Мало того, він можна порівняти з усім населенням, яке проживає на підконтрольних територіях.

Мобілізаційний резерв пропорційний чисельності населення, це має бути очевидним навіть людині, яка глибоко занурила у вир Атлантики в гонитві за американською мрією.
Супер. З цим розібрались. А тепер з початку.
Де в мене ви побачили зо мобілізаційний ресурс України складає 40 млн?
Це ваші дивні домисли як і наступ по картам з покладами скрапленого газу чи військовий переворот? Чи наш з вами спір на тему на яку європейську країну мацковія може запустити ядерку. В який ви притягнули Корею?
Jimson• 02 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Даже старый паспорт-книжечка 90ых годов - уникальный. У него есть уникальный номер. Откройте свой, и сами увидите.
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 02 июня 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Jimson• 02 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 02 июня 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Так я вроде не джентльмен, а мадам ))) Но мне несложно объяснить, я реляционку всегда любила.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Не смішіть.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5492-17#Text
Вивчайте. Особливо ст 7 п 11-13
Нарешті визначтесь що таке унікальність.
Заодно подивіться, що вимагають при вклеюванні фотокарток в паспорти старого зразка.
Полковой раввин Изя• 02 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не смішіть.
Вивчайте. Особливо ст 7 п 11-13
Господи, что вы пишете? На паспорте есть номер. Если вы получали паспорт после получения идентификационного кода, то код привязан к паспорту, если наоборот, то тоже установлено соответствие. Любая смена паспортных данных отражается в базе в привязке к идентификационному коду (как минимум). То есть, можно получить данные о всех ваших сменах фамилий и всех ваших паспортах, даже уже недействительных. Список требований для вклейки фотографии не имеет никакого отношения к СТРУКТУРЕ базы данных, это всего лишь НАПОЛНЕНИЕ базы данных и УТОЧНЕНИЕ некоторых из данных. На дворе двадцать первый век, а реляционные базы данных используются больше 50 лет.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/302-2015-п#Tex...
Ну і ще для розвитку поняття про унікальність документу і за наявності яких документів і дій особу вносять в демографічний реєстр п 13
Полковой раввин Изя• 02 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не, это клиника и потерянное время. В бан.
Bejza• 02 июня 2024
Ответ дляНога на ногу
Так підараша тому і напала , що зараз президент овощ.
А при янику тихенько б увійшла до складу підарассії?
Bejza• 02 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Bejza• 02 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
nataangel• 02 июня 2024
Ответ дляJimson
Щастя простих людей нікому і ніколи не було цікаво, принаймні у країнах третього світу.

Якщо порівнювати нас із білорусами, їм зараз набагато легше. Вони не гинуть масово та кордони у них не закриті.

Скажу ще простіше, мовою математики. 1991 року населення України становило близько 52 млн осіб (51.6 або 51.7, не пам´ятаю). Максимуму досягло десь 1993 року (трохи більше 52 млн, десь 52.4).

На даний момент на підконтрольних територія проживає близько 30 млн осіб

Підрахуємо на пальцях і отримуємо, що 42% населення вже втратили.

Головною цінністю держави є люди, дозволю нагадати.

Білоруси за роки правління тупого Лукашенка втратили менше 10% (перевірте)

Про Шушкевича не пишу, про нього давно всі забули
російський паспорт окремо отримати неймовірно просто. А для вас стільки переваг бути під руснею. Що вас тримає?
Bejza• 02 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2024
Шановна Полковой раввин Изя•
Я вам пишу, в даю посилання на офіційні документи. В яких зазначено коли, за якими документами і при виконанні яких дій людину вносять в демографічний реєстру, на який ви посилаєтесь. Заодно роз’яснюю. Що номер паспорту не унікальним сам по собі. Лише виключно з прив’язкою до унікальних даних особи. А ПІБ ніколи не було унікальним. Повних співпадіння навіть з датою народження в Україні десятки тисяч.
Демографічний реєстр в Україні ведеться з 15 чи 16 року. Туди внесені особи, які при отриманні документів надавали свої оцифровані підпис, обличчя і відбитки.
Все це чорним по білому зазначено в вимогах закону і відповідних постановах до нього.
Щодо ІПН, я вам і розяснюю, що найбільш повна база кількості населення України саме в податковій. Тому що база ІПН єдина з моменту запровадження і велась централізовано, а не так, як картотеки паспортних столів
Kidstaff Bot• 02 июня 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff