ЗавЛабСнаб• 02 июня 2024

Колись літо здавалось мені дуже і дуже довгим)

Колись, коли я була дитиною і ходила в школу. Такі спогади)) За літо всі змінювались: росли і хтось міг прийти ну дуже і дуже худий) міг схуднути і на 20 кг і прийти струнким)) а тепер літо мені здається однією з найшвидших пор року, яка просто летить! А вам літо здається довгим чи коротким?
Брюнетка в Мармеладе• 02 июня 2024
С возрастом время летит все быстрее…
Тоже лето казалось огромным отрезком времени, а сейчас чух и Новый год…

автор ЗавЛабСнаб • 02 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
С возрастом время летит все быстрее…
Правда?) і мені так… чи то вже старість чи що… колись літо було ну таким довгим, а тепер ну дуже коротке
Залізна тьотя• 02 июня 2024
Коротке. Особливо ч період війни(((
Ласунка• 02 июня 2024
Как долгим, если только начались каникулы и сразу закончились?
Печальки.нет• 02 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Коротке. Особливо ч період війни(((
Да, уже 3 весны прошло :(
Посудомойка• 02 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
С возрастом время летит все быстрее…
І в мене так.Ніби червень, тільки задрімнула, а вже соплі і зима.
Але я не дуже люблю жару, я страждаю. Голова трищить.
Єдиний плюс діти в школу не ходять і уроків нема
любименькая• 02 июня 2024
Літо це всього навсього 3 зп)

автор ЗавЛабСнаб • 02 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Я думала навпаки легше коли діти в школі)))
І я не люблю спеку, мені погано) а осінь - зима то є моя улюблена пора року))
Холодная каша• 02 июня 2024
Короткое для меня и от этого грустно, поэтому в год устраиваем лето несколько раз ещё иначе я в депрессии
Посудомойка• 02 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мрєму випадку не навпаки. Діти в різні зміни вчаться. Тільки й возишся з ними одного завіз, вже другого треба. Потім забрать. В школі то тривоги, то замінування. Ганяєш як дурний туди сюди. Весь день ніякого власного часу
Умничка-помощничка• 02 июня 2024
В шкільні часи здавалось коротким. Не вистачало часу, щоб відпочити від уроків. А в дорослому віці дуже довго. Особливо, коли спека, як зараз. 2 дні літа і я вже думаю, що вистачить, нехай осінь вже приходить.