Я супер-пупер• 02 июня 2024

Я якась не нормальна

Замовила сьогодні продукти з Сільпо, так як працюю зараз онлайн та не маю часу їздити. Чоловік вихідний, то я його попросила забрати. Кур´єр випадково дав нам інший пакет, то я подзвонила, щоб повернувся. Чоловік накричав, що я з нього якогось до**ба роблю. В п´ятницю накричав, що я сказала, що він як і його знайомий ігри любить грати. Не просто возмущається, кричить та ще і мене обзиває. Мені боляче, так як я навіть у вихідний працюю, думаю за продукти, готую, а він нічого не робить ще возмущається. Я якась не нормальна?
алергирина• 02 июня 2024
Ви так, ненормальна. Нащо ви готуєте? Собі робіть, він нехай сам

Тушьмушьнюшь• 02 июня 2024
Не дозволяйте себе обзивати!
Борисфенка• 02 июня 2024
Сходіть на манікюр і фітнес, увечері зваріть перлової каші.
МаксХмара• 02 июня 2024
Вам усе написали ще в минулій темі. Але ви цілком добровільно продовжуєте з цим мудаком жити. Тільки тут періодично жалієтеся.
Чого ви від форума хочете?
Ніхто вас за руку не візбме і від нього не забере. Своїми ногами треба йти
Ванна Тазиковна• 02 июня 2024
Так, ненормальна і без почуття власної гідності. Це ж не перша ваша тема. Навіщо ви з ним живете? Вам подобається, що він вас ламає і заганяє під плинтус? Чим далі, тим важче буде вилізти
Закуйовджена життям• 02 июня 2024
Чоловік не може бути «вихідним», вихідний - то день.
Жінка з перцем• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Ви би їли саму перлову кашу, просто назло чоловікові? Я ні
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я б їда, що схотіла, а чоловіку варила кашу. Перлова дієта чудодійно діє на чоловіків, перевірено не раз. Вони стають працелюбними.
Жінка з перцем• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
То ви б ховали від нього під подушкою що хотіли б, чи віднімали б якщо він ваше взяв із холодильника? Чи кожен раз як хочеться перекусити бігли б у кафе? Як ви це собі на практиці уявляєте?

Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я б ходила в кафе. Або три дні поїла б перловку, довше чоловіки не витримують :)
Жінка з перцем• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Чому ви думаєте що чоловік до кафе не дійде. Дівчата, ви тут такі якісь теорії пишете, ну хоч трохи спускайтеся на землю
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Бо у нього гроші закінчаться і у вихідний влом кудись йти.
Mr.Garlick• 02 июня 2024
Так, ненормальна. Чоловік сам може купувати їжу і працювати на вихідних. Вам потрібно відпочити.
автор Я супер-пупер • 02 июня 2024
Ответ дляMr.Garlick
Він не хоче
Mr.Garlick• 02 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Він не хоче
А що він хоче?
Жінка з перцем• 03 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Ви його утримуєте? У вас не закінчаться?