Солоденька цукОрка• 03 июня 2024
Кесарів розтин
Доброго ранку, нещодавно дізналася що вагітна, зробила декілька тестів, усі з двома полосками, до лікаря сьогодні їду, але дуже хвилююсь через те, що рік і місяць назад був другий кесарів розтин, можливо були у вас такі самі ситуації, або у знайомих, нормально усе пройшло чи ні, бо переживаю капець, що скаже лікар, що покаже узі.. Не знаю що і думать ще
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Раньше надо было думать. Идите к врачу и он всё расскажет
Я раніше і думала, але вийшло як вийшло
Отчебучкина• 03 июня 2024
Автор, будут на узи смотреть состояние шва и приерепление ребенка и от этого скакать. В подавляющем количестве случаев все хорошо
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
Дякую, ви мене хоча б трішки заспокоїли, дуже сподіваюсь на те, що скажуть що все добре
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
В знайомої 5 кесарів-розтин за 6 років. Зі мною у роддомі була дівчина у якої між кераревим був лиш 1 рік. А у вас буде майже два. Так що все буде добре.
Привелике вам дякую🙏 Ви мене дійсно заспокоїли 🥰
Така бойова Я• 03 июня 2024
Вам просто ретельніше потрібно буде стежити за швом на останніх місяцях.
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляТака бойова Я
Дякую за відповідь 🤗
Чорнобаївка• 03 июня 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я раніше і думала, але вийшло як вийшло
В смысле вышло как вышло ? Вы не предохранялись , но надеялись , что не забеременеете ? А по вашему вопросу, никто вам зараннее не скажет как будет развиваться ваша беременность дальше.Надо надеяться на лучшее. Ну и с врачом советиоваться , делать УЗИ . Многие беременеют через полгода год после предыдущего КС и рожают спокойно.
Така бойова Я• 03 июня 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую за відповідь 🤗
У мене два КС. Хоч і з великим проміжком, але перший шов був ’поганим’ і починав ’розходитись’+ великий живіт (дитина 4 кг народилась, а я 49 кг). В третьому триместрі носила бандаж і УЗД робила часто.
Доречі бандаж дуже допоміг. Тільки спитайте лікаря яким він повинен бути. Бо вони різні.
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Если бы мы не предохранялись, я бы наверное ещё раньше забеременела, поэтому я и написала, вышло как вышло, и я очень счастлива что так вышло, просто переживаю очень, спасибо вам большое за ответ, конечно буду более внимательно следить за этой беременностью, дай бог только чтоб врач сегодня сказала что можно
Намазюкана нішою• 03 июня 2024
Видела у Ольги Белоконь случай, когда ее пациентка через 8 месяцев после КС забеременела, все нормально, единственное сделали повторно КС раньше 38 недели, на 7 месяце, но малыш был здоровый
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Спасибо большое за ответ 🤗
Чарівна патика• 03 июня 2024
Взагалі у більшості випадків шов вважається вже повністю зрілим через 6 місяців.
Але треба буде все одно за ним слідкувати.
Дещо поспішили, звичайно, радять між пологами витримувати хоче б три роки, щоб жінка відновилася ( це я про вагітність у принципі, щоб банально не втратити зуби).
Дивно, що є вагітність, хоча береглися. Метод якийсь ненадійний використовували.
Як варіант, подумайте про перев´язку труб.
Цю операцію під час КР можуть зробити, якщо є бажання жінки і хоча б двоє дітей. У Вас буде вже троє дітей, і четверта вагітність ще через пару років не буде корисною (4 КР було у тої ж Вікторії Бекхем, але хто сказав, що то не позначилося на здоров´ї?).
Солоденька цукОрка
• 03 июня 2024
Ответ дляЧарівна патика
Якщо лікар сьогодні втішить мене, скаже що все добре, тоді звичайно це буде остання вагітність, я знаю що після третього КС вагітніти не дуже корисно, дякую вам ха відповідь 🤗
Чарівна патика• 03 июня 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Якщо лікар скаже щось неприємне, це не означає, що треба нервувати, просто піти до іншого лікаря і перевірити.
У мене два КР було, між ними трохи більше 3 років.
Так на другому УЗД відомий лікар наміряв надто тонкий шов (тобто загрозу чи не завтра розриву, моя гінеколог сказала, що може йтися про ургентну операцію зі втратою дитини, бо термін був лише 22 тижні).
Я наступного дня пішла на УЗД у пологовий, шов виявився нормальним, доносила до 40 тижнів і ще можна було ходити, але мене поклали у пологовий під кінець 39 тижня і я банально не хотіла старшого вдома надовго залишати.
Margo-01a6• 03 июня 2024
У меня 5ро детей, из них 4 кесарево, после 4го перевязала трубы, у хорошего врача , швы после кесарева идеальные....после первого КС все последующие были в 38 недель, все хорошо
Удачи Вам, и поздравляю)))
Ластоноша• 03 июня 2024
Все залежить від рубця, а він може в процесі вагітності різко стати тонким, навіть якщо зараз буде суперовим. В мене другий кр через 7 років після першого, а третій - через рік і місяць. Навпаки, лікарі казали, що рубець більш еластичний, тому з ним менше проблем.
До 12-го тижня зберігається загроза прикріплення на рубці, що може стати приводом до аборту, але це рідкість.
Намазюкана нішою• 03 июня 2024
Ответ дляMargo-01a6
Удачи Вам, и поздравляю)))
у кого делали КС? в Киеве?
Margo-01a6• 03 июня 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
у кого делали КС? в Киеве?
1 у Ясинской 1й роддом на Печерске, 3 у Туркенич в областном роддоме...