Мама двох донечок• 03 июня 2024

Рано засинаю

Дівчатка, добрий ранок, цікаво, я одна така чи нас багато, вагітність приблизно 5-6 тижнів, сказати що я замарююсь, нє, роблю по дому все те, що робила й раніше, але, вже четвертий день о 10 вечора я виключаюсь, хоча до вагітності могла не спати і до 2-3 ночі, в кого ще таке є, було?
Kot_v_meshke• 03 июня 2024
Так это нормально. Не нормально не спать до 2-3 ночи.
автор Мама двох донечок • 03 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Это я для примера написала) А сейчас я именно не то, что спать хочу, меня просто вырубает, как будто я целый день на тяжёлой работе поработала и очень сильно устала
_inka_• 03 июня 2024
Це нормально для даного терміну. Десь через місяць організм звикне до всіх перестройок і будете спати менше
CatyK• 03 июня 2024
Это норма и хорошо, сонливость это работа прогестерона
zhanna85• 03 июня 2024
Рано засыпаете в 22.00? Меня всегда вырубало в обед уже. Первый триместр всегда самый тяжелый у меня. Вы отлично держитесь!
Анетка• 03 июня 2024
Я вже о 20 була у ліжку