Непогодка• 03 июня 2024
Слезы и обиды женщины никогда не проходят даром
Это написала женщина в одной теме. А ведь и правда так и есть.
Міс Всесвіт• 03 июня 2024
Ответ дляНепогодка
Что потом у мужика, обидевшего женщину, будут проблемы и несчастья в жизни
Це все видумки обіжених женщін 😂😂
Молчалка• 03 июня 2024
Ответ дляНепогодка
Я це чула не від одної жінки, що йому відільються жіночі сльози. Але насправді, всі мужики живуть нормально, їх любять інші жінки, вони , як коти довольні. А жінки їх колишні, так і ображаються, та погрожують, що їм буде погано. Не буде їм погано. Бабуся діда все життя кляла. А він там щастливий був, довольний, з клханною жінкою і дітьми. Дідусь нікого не ображав, всім гроші були і увага, і нам і його дітям і онукам від іншого шлюбу. Але карма нікому не прилетіла, вже нам всім внукам по 40-55. Все там ок у дітей і онуків. І це не один приклад. В мене є ще такі знайомі.
Молчалка• 03 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Це все видумки обіжених женщін 😂😂
Саме так. Це хочеться жінкам , яких образили. Але все , що трапляється в подальшому з чоловіками, ніяк не стосується кари небесної. Хтось щастливий, а хтось помер, або спився. Це просто пояснюється, якщо вчити теорію ймовірності. Навіть ті, хто не ображав жінок своїх можуть померти, або захворіти.
Джем Шакіри• 03 июня 2024
Ответ дляМост_Устал
Проблеми та нещастя у всіх є, ми ж не в вакуумі живемо, ви знаєте хоч одну людину, яка не має проблем та нещасть періодично?Ну і, з вашої логіки, нещастя і проблеми повинні бути лише в чоловіків та жінок-лесбіянок, чому вони є у жінок традиційної орієнтації? Може те, що мужик ’обідив’ і є покаранням жінці за те що вона, її мама чи прабабця ’обідили’ колись чоловіка
О Господи, а лесбиянки то здесь каким боком?
Не кую, не мелю• 03 июня 2024
Ответ дляМолчалка
Не все мужики живут нормально
Мост_Устал• 03 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ну вони ж теж можуть ’обідити ’ жінку в тому сенсі як і чоловіки, яким це ’не проходить даром’, на думку автора.Так що ця авторська фантазія повинна і на них поширюватися
Молчалка• 03 июня 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Не все мужики живут нормально
Не всі нормально і в родинах, де не ображали жінок. Я знаю, де в сім´ї і чоловіки до жінок гарно, а жінки як гавно себе поводять. Діло случая.