Видна міленіалка• 03 июня 2024
Звертався хтось до психоаналітика?
Як вам ця до прикладу, можливо хтось звертався?
Луноликая Вика• 03 июня 2024
Я проходила терапію в психоаналізі, то схвалюю цей вибір.
Ця жінка наче по освіті ок, ще й викладає, то ж знання у неї точно є
Просто каралева• 03 июня 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Якраз освіта в неї не айс. Купа приватних маловідомих вузів. Жодного державного диплома. Медичної освіти немає- тому дивно як вона може бути клінічним психологом. Закінчила приватний вуз, він же її сертифікував і там же викладає. Не здивуюсь, якщо вона і власник
Луноликая Вика• 03 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
Вона закінчила МІГІП, він визнаний Європою як заклад, який надає психоаналітичну освіту.
Психотерапії в державних вузах не навчають ніде. Тільки приватні заклади
Щоб бути психотерапевтом потрібна освіта психолога і вона в неї є.