03 июня в 13:14

Повернення коштів з аліекспрес.

Помилково зробила заказ на аліекспрес і потім через 3 хв. відмінила...
Чи повернуть мені кошти списані з карти після відміни покупки і скільки чекати ,можливо у когось вже була подібна ситуація?
Червона рута 03 июня в 13:16
Да, все вернут, ждите.
По времени не помню, в тот же день возвращали
Кукарикуууууу 03 июня в 13:17
Вернут, до недели могут возвращать
автор Ms. Похвала 03 июня в 13:24
Дякую за відповідь.
Бабайко 03 июня в 17:47
Скасувати можна до того, як відправлять. Статус посили видно в замовленнях. Спочатку статус Очікує відправлення. В цей час ( це буває від 2 годин до 5 днів) - можна скасовувати. Гроші мені на 3 день повернулись автоматично