Рекламама• 03 июня 2024

Чи не здається вам, що шампунь за 300 грн і за 1200 грн дає однаковий результат

І так само маска. Купила в Єві стік корейський, потримала 20 хв, прогріла феном і такий же ефект, від моєї фіолетової серії Керастаз.
Млинець Мій• 03 июня 2024
скажу за себя - сейчас для волос средства 1000 примерно, за большой объём, мой комфортный порог
мыла раньше и за 1000 грн и за 3 тысячи и за 100 грн - я разницы не вижу вообще, это касается шампуня, бальзама, термозащиты и масел

Коханозадовільна• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Цікаво, що у моєї мами в часи есересер, були звичайні шампуні, а волосся,до її смерті, були гарні, не сипались, не ломались. А я, все щось п´ю, втираю, вибираю шампуні і, не айс.
Віддаю перевагу підбору засобів після миття, так мені краще.
А я не прверите, вообще перестала пользоваться кремом для лица и состояние кожи улучшилось))))
Тракторні війська• 03 июня 2024
Очень люблю этот шампунь, подходит идеально. Пробовала и Орибе и Керастаз, Чи, гору всего другого, не всегда цена=качество, не подошло, все утяжеляет.
Natalia505• 03 июня 2024
Я коли користувалась доглядом, масками, кристалами, ополіскувачами, волосся сохло безбожно, як солома і випадало. Зараз нічим не користуюсь. Волосся не випадає, не сохне, не жирніє, воно стало нормальним. Але феном я користуюсь також дуууже рідко. Тільки шампунь.
автор Рекламама • 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Моя баба мені рекомендувала завжди хозяйське мило) Я не здалась. А може треба було, бо в неї була коса до пояса в молодості, а в мене два пера.
Моя теж. Мило від всіх бєд
Млинець Мій• 03 июня 2024
еще не встречала никого - от смены шампуня что бы я упала в обморок от красоты ее волос.. волосы да и волосы, по виду - так почти никто ими не занимается, хотя каждая тратит много
Пишущаяся• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Думаю, якість води була краща. От в нас воду в чайнику пару раз закип´ятиш і вже купа нальоту, і в душовій теж. То ж воно і на волоссі, чисто теоретично, осідає

Кофр для ноги• 03 июня 2024
Мені редкен подобається,після миття воно гарне,не пушиться,добре розчісується навіть без кондиціонеру.Від масмаркету моє пушиться дуже,я як одуванчик,і немає такої легкості.
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Ну, це спірне питання, щодо якості. Тоді, якість життя, була ,взагалі, нижче. Я про те, що не вірю в чудо-шампуні.
100pudov• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Мій вітчим теж користується господарчим коричневим мило переважну більшість свого життя. І для волосся, і для тіла, і йому 76. Правда він на половину лисий
Пишущаяся• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Екологія загалом була в кращому стані. Якість життя так, плачевна
LoveYouOrNot• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Якість води в Україні якась дуже дивна. Вона дууууже жорстка.
Відразу було видно різницю, як я приїхала з іншої країни.
LoveYouOrNot• 03 июня 2024
Ответ для100pudov
а та половина волосся що лишилась, яка?
бо я вже на півдорозі до мила
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ну, в мене цей експеримент не пройшов. Бо, кожа вікова, чомусь коштовного крема вимагає. Молодшою, дійсно не користувалась і було, ок. Це, чудово, що вам покращало, хай, так і буде, подовше.
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну, то не факт, що вам було б краще. Але, у бабусі ,особо і вибору не було😁
100pudov• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
а та половина волосся що лишилась, яка?
бо я вже на півдорозі до мила
Та фіг розбереш, під машинку стрежеться - звісно ж що чудове, бо швидко оновлюється.
Я думаю, що якщо будете як бабуся, ходити з покритою головою (у хустинці), не псувати хімічними фарбами, не сушити феном, мити раз на тиждень - волосся буде як у бабусі.
Коханозадовільна• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
У мене теж вікова, я робила лазерне видалення судинної сітки на обличчі, 3 дні не можна було вмиватися і тиждень користуватися будь яким кремами. І от диво нічого страшного не сталося, а навпаки. Ось вже третій місяць я її тільки очищую - все!
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Та, звідки екологія була краще? Заводи працювали на повну.Я в промисловому місті виросла, сніг білий був, тільки колий падав. Просто, люди дихали і не знали кращого, думали так і треба. Хворіла, все дитинство. Ото і волосся, були в 3 ряди. Зараз, стали краще, бо догляд є.
Пишущаяся• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Не було стільки сміття, річка була чиста. Зараз там страшно ноги запхати

Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ну, у вас не стягує після очищення. А мені, не комфортно. Заздрю вам🥰, гроші ціліші
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Та, по різному, річки були, коли скиди робили заводи.
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
В різних областях по різному.
Пишущаяся• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Зараз не зливають?))
Я-ваш шанс• 03 июня 2024
Маски есть недорогие хорошие, есть г так же как и дорогие. Шампунь в принципе сами волосы одинаковые
Единственное у меня бывает от некоторых перхоть немного. В целом у меня волосы что с бюджетным что с дорогим одинаковые
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляДонька подруги
у меня есть разница, от магазинных перхоть и чесотка почти всегда ))
А я шукала серед профу шампунь, від якого не буду жирної лупи. А знайшла шауму 7 трав, коли прижало з грошима. Вже два роки-жодної дупи, і волосся миє гарно. А от маска/бальзам-вже інша річ
100pudov• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Розумію, що опечатка, але ’без дупи’ насмішило. Як прибрати дупу точніше, жирну дупу
Не худа ні разу• 03 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
В моєму віці 50+, чим не мий краще не стане. Що за 200, що за 2000 однаково.
та нет). мне тоже 50, еще и прошлым летом хотела уйти от черного и немного мне волосы пересушили. Мастер подобрала уход, то волосы классные.
LoveYouOrNot• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
В різних областях по різному.
Не спорю. Я у Львові.
Відірву та викину• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Не спорю. Я у Львові.
Ну, зараз донька живе і начаєтья у Львові, то каже, що вода хуже, ніж у нас в Запоріжжі, жорсткіше.
100pudov• 03 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
В Україні різна вода, наприклад, в Полтаві м´яка, і це не єдина місцевість з м´якою водою. Жорстка вода також є і в інших країнах.