Карусель-весель• 04 июня 2024

Чи є тут ті хто закордоном з дитиною

яка після кожного ГРВІ отримую лабораторного або бронхит- як Ви з цим виживаєте і як вирішуєте зі школою?
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ларенготрахеїт

Альфред Шнитке• 04 июня 2024
Ви де? Може клімат дитині не підходе?
Як часто ГРВІ два рази на рік, чи кожен місяць?
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Був один раз бронхіт. Порядок дій такий самий як у нас був. Пішла до лікаря і отримали рецепт на антибіотик.
Аноним ФЕЯ• 04 июня 2024
Що ви маєте на увазі під вирішуємо? Захворіла дитина, звернулись до лікаря в той же день, отримали довідку для школи і рецепт на ліки. Через часті обструктивні бронхіти доньці зробили обстеження, поставили астму,то ліки є не тільки вдома, а ще у школі і у групі подовженого дня з інструкцією для вчителя.
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Ви де? Може клімат дитині не підходе?
ГРВІ після двух днів в школі одразу, зараз на ЗУ хочемо їхати далі
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це а якій країні?
Ms. Dolly• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Сын меньше болеет.
Только один ларинготрахеит в год.
По срочном к доктору идём, выдают рецепт, все как обычно.

автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я маю на увазі дуже часті пропуски із за хвороби в країнах, де школа обов´язкова і строго з присутністю.
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Сын меньше болеет.
Только один ларинготрахеит в год.
Меньше болеет чем в Украине?
Тарабарщина• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
С мед обоснованием отсутствия ничего не будет за пропуски вам
Наша взяла• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
ГРВІ не причина для пропуску школи
Ms. Dolly• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Меньше болеет чем в Украине?
Да
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Да
А в чем причина?Там больше проветривают?
Ms. Dolly• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я везде и всегда проветриваю.
Причин вижу несколько - в школе прохладнее, окна открывают; экология лучше и в бассейн чаще ходим
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Я везде и всегда проветриваю.
Это здорово!Я тоже, но в школе постоянная духота и повлиять на это не могу.А где Вы находитесь?Какая страна?
Аноним ФЕЯ• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Це а якій країні?
У Німеччині, як вже писали з обгрунтованими пропусками жодних проблем. Інше питання, що обструкція, наприклад, не привід пропускати школу довго, 3 дні вдома і, якщо є покращення, з ліками до школи.
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це зовсім не мій варіант, моя дитина хворіє по 2 тижні, приходить до школи на пару днів і знову пару тижнів дома з новим вірусом.
Ms. Dolly• 05 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Польша и Германия.
Польша понравилась больше, но работа там уж очень низкооплачиваемая, не смогла на все заработать.
В Германии лучше зарплаты, школы мне нравятся больше в Польше
Ms. Dolly• 05 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
К врачу сходить, справку дадут.

Недавно мой болел 3 недели. Все нормально