Голена блондинка• 04 июня 2024
Світло дорожчало в 5 раз!
При попередниках .І війни не було..А чому так сталось?Крали аж гай шумів?Мало нажилися на продажі зброї тоді,наших ракет,танків?І залишили нас у війну з голим задом.Накипіло!
Голена блондинка
• 04 июня 2024
Памятаєте?Постійно світло дорожчало,кожного року у них нові тарифи ,попередники ..уєві
Русланка з гілки• 04 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Читаю что свет должен стоить 7,50.
Это нас готовят?
ну типа да, рыночная цена
Кили и Манджаро• 04 июня 2024
Я не поняла, а как де лозунг что пока война тарифы не будут повышаться!! С...и......
Голена блондинка
• 04 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Чому ви не на майдані досі?
Чому дорожчало? а війни тоді ж не було!
Дай подивлюся• 04 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ще раз напишу:
1. мене бентежить в першу чергу те, що роблять тут і зараз люди при владі
Ті, хто приймає закони, від яких зміняюється моє життя сьогодні
2.Мені наприклад незрозуміло як корелюється потреба збільшити тарифи на е/е (бо треба гроші) з преміями по кілька мільйонів (...що, лише на це гроші знайшлися?)
Кили и Манджаро• 04 июня 2024
Ответ дляМаруська Му
Так і заробляти стали більше
Кто? Власть и их прихвостни! Д
Едимнаморе• 04 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Чому дорожчало? а війни тоді ж не було!
Чому у вас тільки на форумі ’кіпить’?
Дай подивлюся• 04 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
бо подвійні стандарти:
війна є - всі з лопатами до кордонів 91го...
і війни нема - мораторій допобачення, тарифи піднімаємо і премії собі пишемо
Голена блондинка
• 04 июня 2024
Щоб хоть раз попередники та знизили тариф-ніт.Тільки здирали з народу
Файна дівка• 04 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Чому дорожчало? а війни тоді ж не було!
А як же АТО і подорожчання доллара в 3-4 рази?
Лама_мама• 04 июня 2024
Войну кто то замечает в стране или вас просто так удобств лишили?
Воевать не хотите, сидите в темноте
Нагайна• 04 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Читаю что свет должен стоить 7,50.
Это нас готовят?
Вже з вересня так буде
Лама_мама• 04 июня 2024
Ответ дляДай подивлюся
бо подвійні стандарти:
Где лопаты, ваш уже там из первых уст инфа?
Голена блондинка
• 04 июня 2024
І хутін тоді не бомбив нічого,а ціна росла..ну чому так,дівчата?
Сонячний зайчик• 04 июня 2024
підняли вартість світла шоб при відключеннях отримати оплату як була без відключень
неДодекаэдр• 04 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Чому ви не на майдані досі?
Бо никогда не организовал.
Амерыке ж это не надо. Америке надо как есть сейчас.
Дай подивлюся• 04 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
з попередниками розберемось потім, ЯКЩО виживемо з ПОТОЧНИКАМИ
СпайдерВумен• 04 июня 2024
Я на днях написала, готовьтесь к следующему повешению буквально осенью - меня какашками забросали)))
Я вам больше скажу, по 7,5 это тоже не последнее повышение в ближайший год
Дай подивлюся• 04 июня 2024
Ответ дляНагайна
Вже з вересня так буде
з осені розраховують до 10грн/кВт планку підняти
ИграйМойГормон• 04 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Читаю что свет должен стоить 7,50.
Это нас готовят?
на осінь він 8 грн буде