Як_наготую...• 04 июня 2024
Потяг інтерсіті Київ Перемишль, RegioJet Перемишль- Прага
Хто їхав таким маршрутом останнім часом? Денний Інтер сіті з Києва + нічний до Праги. Пересадка менше 2 годин. Вистачає їх щоб пройти кордон у Перемишлі? І чи затримується Інтерсіті?
Потягом їду вперше. Чи краще через Чоп? Поділіться досвідом
Як_наготую...
• 04 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
первый вагон вам надо- его выпустят первым на контроль
можливо знаєте, чи бувають затримки саме потяга?
Леди_на_драндулете• 04 июня 2024
RegioJet чекає,
якось так виходить, що або всередині, або в кінці квитки.
Все норм. Але треба мати квитки на нього
Бо останній раз були такі, що планували купувати в касі, то не знаю чи встигли, чи взагалі були квитки: бігали розгублені
Помаранчова душа• 04 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
в ту сторону не попадала, а обратно было.
приехали за час до отправления на украину, весь поезд высыпался в длиннючую очередь и пока все не прошли- не поехали. но вышли на все линии все таможенники и все было поверхностно, быстро пропустили.
Як_наготую...
• 04 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
RegioJet чекає,
Чудова новина)
не знаєте, чи потрібно купувати тоді два квитки типу одним платежем?з пересадкою. Чи неважливо? Можна окремо на Укрзалізниці і RegioJet. Не можу зрозуміти, як вони зрозуміють, що треба чекати 😁
Идеальная оптимистка• 04 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Чудова новина)
Так на RegioJet спільний квиток, куди входить Інтерсіті до Перемишля, звичайно, чекає
Леди_на_драндулете• 04 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Чудова новина)
завжди беру різними
бо RegioJet можна швидше купити й дешевше, а не за 20 днів
не знаю, як розуміють)
напевно й так ясно, що то українці
європейці нічними поїздами край рідко їздять
не знаю, як розуміють)
напевно й так ясно, що то українці
Як_наготую...
• 04 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
завжди беру різними
не знаю, як розуміють)
напевно й так ясно, що то українці
не знаю, як розуміють)
напевно й так ясно, що то українці
Просто боюсь заночувати на вокзалі))
Дякую за відповіді!
КокошинЭль• 04 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Чудова новина)
Раджу купувати окремо Київ-Перемишль УЗ і Перемишль-Прага реджіоджет. Реджіоджет чекає потяг УЗ , не переживайте, встигнете.