Кукарачка• 04 июня 2024
Стоматолог Солом´янський р-н, Київ
Потрібен гарний доктор, як ми всі любимо, тобто від бога. Треба передні зуби реставрувати. Вже рік тому ходила до стоматолога, на двух зубах відкрошились пломби. Чесно кажучі таке вперше, зараз пломби роблять міцні, я так могло статися... Зразу скажу, їм нормально, акуратно, як гризун не гризу)))) Порадьте будь ласка адекватного, професійного та порядного лікаря. Знаю, стоматологія зараз не дешево, але є заоблачні ціни, а є адекватні.
Сколько_мне_лет?• 04 июня 2024
Так це хто завгодно зробить, по ціні просто можна писати у вайбер в різні клініки і запитувати
Кукарачка
• 04 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Треба провірений лікар
Заела_пластинка• 04 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Треба провірений лікар
У кожного своя емаль, слина.
Як ухурделю• 04 июня 2024
Є який обслуговує сімʼю мого чоловіка вже років 15, я ходила недавно сказав видалити зуб мудрості але братися не буде, прийом 300 грн, свекруха пломбами задоволена
Кукарачка
• 04 июня 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
У кожного своя емаль, слина.
Згодна, тому і потрібен лікар гарний, щоб підібрав матеріал гарний)
Кукарачка
• 04 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Де він працює? Клініка державна чи приватна?
Як ухурделю• 04 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Свій кабінет, на Лобановмького біля Новусу де ракета прилетіла на початку війни, я зрозуміла що лишнього він не навішає
Заела_пластинка• 04 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Можна контактні дані.
Кукарачка
• 04 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Як його прізвище? Я там працюю рядом
ЦібаФу• 04 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Можна і мені?
Живу не далеко
Як ухурделю• 04 июня 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Можна контактні дані.
Дивіться мені він не допоміг бо в мене зуб мудрості не правильно росте направив до хірурга іншого, мої свекри з ним років 15 все ок, ціни нормальні, я не можу нічого сказати бо в мене зуби здорові не ходжу по ним