ПП-шница• 04 июня 2024

Якими сайтами для знайомств ви користуєтеся?

Який сайт нормальний?
Є купа різних сайтів, але я незнаю який вибрати сторінка вже є на багатьох, розпочиная тіндер і баду закінчуючи сайтами секс знайомст які дороче як на мене однообразні, тому хто якими користується?
Добра, коли сита!• 04 июня 2024
Тиндер

После шести ни-ни• 04 июня 2024
Якщо знайомитися, то тільки в соц мережах
На сайтах знайомств одні приколи, то твою анкету кудись закинуть, то заплати грошей
Золота орда• 04 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
У мужчины, с которым я встречалась в 2017 г., нет страниц в соцсетях
Зупка_цем• 04 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Это вы так думаете
Дон Пэдро• 04 июня 2024
Баду. Тиндер мне неудобен
Золота орда• 04 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Это вы так думаете
Думаете, всем интересно пользоваться соцсетями? Многим это неинтересно
Незнакомлюся• 04 июня 2024
Всі сайти взагалі нормальні для тих кому щастить) Тіндер, баду, бамбл, може ще що пошукайте, якісь чат боти можливо. Знаю багатьох хто знайшов собі пару, просто кому що попадеться, кому не доля зустріти там когось адекватного треба шукати в житті десь.
Gris35• 04 июня 2024
у мене також немає профілів в соцмережах, бо непотрібні
Капризуля• 05 июня 2024
А давайте здесь познакомимся! 😉

Капризуля• 05 июня 2024
Расскажите о себе немножко, возраст, рост, вес.. увлечения.. город, цель знакомства…
Железобетон• 05 июня 2024
Я давно не была на Баду. На днях зашла грустно стало. Много лиц знакомых, опять женатые пишут в поисках связи , либо лица, похожие на алкашей. Ушла опять.