Віккінан• 04 июня 2024

Вторинна ринопластика

Маю невдалу ринопластику, планую робити повторну, якщо знайду гарного лікаря. Може хто знає гарних реконструкторів в Україні. Також цікавлять відгуки по Слосеру, Руткасу і Гринько. Дякую
Голубец• 04 июня 2024
Стоит пока изучить вопрос, в ЮТУБ валом тем об этом о сложности, специфике и пр. Чтобы предметно общаться и узнавать уровень хирурга... Этот вид как и любой другой деликатный нужно уметь делать, умеющих - мало! ПОтому у многих (даже звезд) вечные коррекции хотя делать эту операцию можно всего 2 раза... просто доверять сейчас нельзя никому (увы!)

автор Віккінан • 04 июня 2024
Ответ дляГолубец
Так і є, як виявилося за це беруться всі кому не лінь, навіть без хисту. І про всіх лікарів є погані відгуки. Тут або жити так все життя як варіант або надіятись на те що пощастить .... а це страшно. Я вже змирилася, не всі люди ідеальні.
Голубец• 04 июня 2024
Ответ дляВіккінан
Это ШО! Знакомую оперировал хирург который видать хотел из обычного поучиться на пластического.. она впала в кому! Во как! Он думал это будет легко! Абзац полный... Изучите область! Там ВАЛОМ тонкостей... ВАЛОМ! Сейчас изучаю...
автор Віккінан • 04 июня 2024
Ответ дляГолубец
Ужас какой, так а что сейчас с женщиной? Я всегда думала если врачи берутся за это то они знают что делают, как можно оперировать и отвечать за жизнь человека и при этом быть неуверенным или им пофиг вообще....
Сиренькая• 04 июня 2024
Ответ дляВіккінан
В Днепре делала повторную, в клинике Матея. Очень довольна
Лялькодзьоб• 04 июня 2024
Автор в телеграм знайдіть групу :
Вовки в овечій шкурі
Там ринопластика і інші операції а також відгуки реальні від дівчат
Лялькодзьоб• 04 июня 2024
З ваших прізвищ чула гарні відгуки тільки за Гринько інших не знаю.
Якщо не секрет хто оперував перший раз?
Лялькодзьоб• 04 июня 2024
А взагалі дівчата вам не соромно ржач ні смайлики ставити під темою?
Чи ви вважаєте що це смішно? Людина перенесла важку операцію і питає тут поради чи хоча б прізвище перевіреного хирурга…
Я трохи в темі , то скажу одне, ніхто не застрахований від негативного досвіду! Там багато нюансів. І ще є один момент- інстаграмні хірурги з гарними відгуками, практично всі відгуки підчищають або видаляють якщо щось іде не по плану. Багато фотошопу і інше. Короче не вірте тому що бачите в інсті. Найкраще шукати групи живі в телеграмі і обов’язково шукати і поспілкуватися з людьми які прийшли операцію і можете вживу бачити результат.
автор Віккінан • 04 июня 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дуже дякую за підтримку, такі люди завжди будуть, що зробиш, я вже трошки заспокоїлася, то не звертаю уваги. ❤️

автор Віккінан • 04 июня 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Якщо не секрет хто оперував перший раз?
Лікар з іншої країни, відгуки треба було шукати краще. Мені подобаються роботи Гринька, про нього немає жодного поганого вудгуку
автор Віккінан • 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
А хто саме робив?
irenyra• 04 июня 2024
Ответ дляГолубец
А почему можно только 2 раза делать? Хрящевой ткани больше не останется?
автор Віккінан • 05 июня 2024
Ответ дляirenyra
Лучше сделать вообще с первого раза у лучшего хирурга и на всю жизнь
Сиренькая• 05 июня 2024
Ответ дляВіккінан
А хто саме робив?
Сам Матей и делал