Мейк-ап форева• 04 июня 2024
Чому інтровертам нав’язують відчуття провини?
Треба більше виходити в люди, більше спілкуватись , бути активною в соціумі , і це кажуть екстроверти в більшості. От не люблю я багато розмов, люблю самотність , читати, вишивати , малювати на природі, медитація і тд . Але людей це не влаштовує, особисто я ні до кого немаю справи і з порадами не лізу.
Кнопус• 04 июня 2024
Бо привикли тараторити ’аби шо’, це ж екстраверти , головне побільше тексту і взаємодій
Ms. Android• 04 июня 2024
так проблема не в тому, що кажуть інші, а в тому, що ви їм вірите.
Інакше звідки ваше почуття провини? Перед ким ви завинили?
Помидорина• 04 июня 2024
А вы говорите:’ Людям без меня лучше.Я их не люблю.’ и улылочку маникальную добавьте
Тріль!• 04 июня 2024
Точно так же жаворонки навязывают совам свою модель мира. Рабочие графики с 8, школы, садики, больницы с 8, вся эта лабуда про ’магию утра’
Совам-интровертам фиговее всего. Где там та зона комфорта, хоть увидеть бы ее)
ШанельКуКу• 04 июня 2024
Ответ дляКнопус
Это точно
Мейк-ап форева
• 04 июня 2024
Ответ дляMs. Android
В мене немає почуття провини, послухала мовчки і пішла займатись своїми справами , людей то це і ображає
Мейк-ап форева
• 04 июня 2024
Ответ дляТріль!
«Ти тільки встала , а я вже стільки всього переробила, все життя проспиш)», і кажуть то не нав’язують відчуття провини)
Ms. Android• 04 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
звідки ви знаєте, що їх це ображає?
може їм байдуже? Сказали вам і пішли займатись своїми справами, через 2 хв вже і забули, що казали і вас забули?
Мейк-ап форева
• 04 июня 2024
Ответ дляMs. Android
звідки ви знаєте, що їх це ображає?
Біжать за мною щоб ще висказатись ) Було б всерівно , не бігли б
Ms. Android• 04 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
так вони ж біжать не заради вас, а заради себе)
хочуть довести свою правоту, як краще для вас їх не дуже цікавить)
Мейк-ап форева
• 04 июня 2024
Ответ дляMs. Android
А ), може і так)
ТаЕщеОптимистка• 04 июня 2024
Ой, помню мне говорили ,, хватит придуриваться, строишь из себя интеллектуалку, ты же не такая, тебе же нравятся тусовки, гулянки,,
А мне бы на берег моря с книгой, или на природу с ковриком для йоги
Злюка бобер• 05 июня 2024
Авторе, мало хто вас тут зрозуміє. Бо таких екстровертів мало.
В мене також є потреба хоч раз на тиждень добу бути в квартирі і нікуди не виходити і не спілкуватись ні з ким ні по телефону ні по вайберу чи телеграму.
А наша адміністрація, взяла за правило всі нові плани чи завдання давати обов´язково в суботу і в неділю. І дуже часто і заповнити щось, якісь таблиці чи розіслали батькам (як класний керівник). Ось така робота без вихідних.
Якщо зразу не реагуєш, то ще й погано....
А я все роблю в понеділок. Набридло так що.
Хочеться втекти інколи від них всіх. То беру за власний рахунок і не відповідаю ні на що....
Тому, авторе, дуже вас розумію.
Уходя дверю не хлопать• 05 июня 2024
Вы сами навязали себе чувство вины. Кто- то что-то ляпнул и забыл про Вас сразу, а Вы мучаетесь.