Астоновитесь!• 04 июня 2024

Як викинути з голови? (Поїзд)

Основне питання: як ви викидаєте з голови думки про ситуацію, що відбулась і вам там було щось неприємно чи неприйнятно? Вже ж все завершилось і всього то 5 хвилин ситуація, але крутиться в голові. Хоч і займаюсь справами і з донькою спілку юсь (не про це). Але крутиться в голові.
Як ви викидаєте це?

Ситуація: посадка в поїзд на проміжній станції, де стоянка 2 хвилини, а потрібно встигнути і знайти свій вагон і сісти.
Ми з донькою вгадали з місцем вагону. Столи біля дверей. Але поки провідники відкривали, то підійшли ще люди (компанія з 5-7 людей). Провідник захотів і квитки перевіряти, на що я сказала, що ми ж не встигнемо сісти, ви що!? Два мужчини з тої компанії відтіснивши мене з дитиною почали закидати свої величезні чемодани лише в тамбур і не відносити їх далі, і так це повільно робити. Реально вони той один чемодан закидали, що людина з речами б вже піднялась і зайшла і пройшла далі.
Звісно, що я почала нервувати, бо всього дві хвилини стоянки. І підійшла ближче і вже відтіснила їх третій чемодан і сказала, що зараз заходить моя дитина і я. Що ви занадто довго.
Жінки з їх груп почали возмущатись, і обзиватись, по типу, що в мене не має совісті.
Але я не розумію, логіку людей, що потрібно було ю спочатку жунок і дітей в вагон, щоб проходили, з малими речами, а потім чемодани в тамбур. А так вони почали городити в тамбурі таке, що ми б потім не пройшли.
Короче.
А ще вони навіть місця свої не пам´ятали.
Короче я висловилася.....
Можливо це мені допоможе....
Так я добра, але і дуже раціональна!
Вумна вутка• 04 июня 2024
ну вы сели в поезд или шо?

Ниф_ниф• 04 июня 2024
Ви дивна, тобто вважаєте, що провідник перед носом у вас би зачинив вагон і поїхав?
Неваляшкина• 04 июня 2024
Вы счастливый человек,к вас нет в жизни проблем❤️
Носки на подтяжках• 04 июня 2024
Пока все не сядут в поезд - он не поедет.
вкрации• 04 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
А Вы считаете, если стоянка 2 минуты, то поезд будет ждать сигнала от проводника и потом только поедет?
Носки на подтяжках• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Конечно
Без QR коду• 04 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ага.
Люди, не вірте!
Просто болталка• 04 июня 2024
Авторе, потяг стоїть на зупинці до останнього клієнта 😂
Ви що вперше їхали?
Лиса Патрикевна• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Конечно - проводник дает сигнал что все сели и двери закрывают

Без QR коду• 04 июня 2024
Ответ дляПросто болталка
Ви що вперше їхали?
То ви ще не бігли за потягом
Kot_v_meshke• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Пока поезд не загрузится, все проводники не поднимут лесенки и не дадут отмашку машинисту, поезд не поедет. Или вы думаете, он тронется несмотря на то, что люди закидывают чемоданы?))))
Просто болталка• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Уявляєте? Так і є.
Чи ви вважаєте, що машиніст по годиннику відправляється,а тих хто не встиг сісти волочить за собою
На_оба_рот• 04 июня 2024
Вы просто мнительная,болт забейте.Мы в четверг возвращались домой,в Одессе сели,у нас нижние полки.Поезд отправлялся в 17.23.Одна мадам из нашего купе достала салфетки и давай натирать нижнюю полку,а они наши,если что.Она хотела сесть и видимо сидеть там.Но мы были сутки в дороге и не спали сутки почти,постелили постель и легли в 17.45.У этой козы аж дым из носа пошёл,пыталась что-то там фыркать,но полезла на 2 этаж.
Просто болталка• 04 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
То ви ще не бігли за потягом
Так не плутайте коли запізнилися і коли стоять перед вагоном на посадку
Kot_v_meshke• 04 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
То ви ще не бігли за потягом
Так одно дело опоздать когда поезд уже поехал и стоять рядом ожидая очереди зайти. Проводник же видит всех.
Сундучок с каникулами• 04 июня 2024
Вы серьезно чтоли? Создали проблему на ровном месте. Как по вашему, люди загружаются в вагон, а состав начинает движение, потому что ровно 2 минуты прошло? И проводник такой, одной ногой в вагоне, второй на перроне, ээээй подождитееее ? Ну не смешите, а
Лиса Патрикевна• 04 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Видит всех, запустит и еще спросит все провожающие вышли? И потом только лесенку поднимает и дверь закрывает
ВсеЧетко• 04 июня 2024
Я помню придурошную проводницу, Стоянка 1 минута, 4 утра, у нас СВ, а эта дура нас не пускает причитая у вас без постелі 😂
Сундучок с каникулами• 04 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
За провожающий на маленьких станциях никто не спрашивает. Да и там мало кто заходит, обычно

Я Вас не боюся• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Да. Стоят и ждут, чтобы все с перрона погрузились и тогда дают сигнал машинисту. Годами ездила от станции, где поезд стоит 2 минуты. И зная нумерацию, можно ± с погрешностью в 1 вагон рассчитать, где остановится нужный.
Я Вас не боюся• 04 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
Ага.
Люди, не вірте!
Сядут все, кто на перроне.
автор Астоновитесь! • 04 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Знаю ситуації, що просто закидали останніх.
А наш поїзд і так вже на нашу станцію запізнився. Тобто він би там більше не стояв ніж планував
автор Астоновитесь! • 04 июня 2024
Ответ дляНеваляшкина
О, є!
Просто це заважає зараз. Потрібно працювати, а мені це в голову лізе.
Лиса Патрикевна• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
И? Догонит в пути время
автор Астоновитесь! • 04 июня 2024
Ответ дляПросто болталка
Ви що вперше їхали?
Та ну!
Не завжди так!
Якщо буде стояти до останнього, то не буде встигати за графіком проходити стрілки. Тому не все так.
Я Вас не боюся• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ещё раз: если поезд опаздывает, он нагоняет время в пути, а не сокращая время стоянок. Не паникуйте и не устраивайте разборки на остановке.
Неваляшкина• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
О, є!
Не-а,нету. На вашем месте я бы сказала просто,мол разреши мне с ребёнком пройти первой и все. Зашла,села, поехала и не вспоминала бы. Но у вас это целое событие, - потому да,у вас нет в жизни проблем
Просто болталка• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Та ну!
Не завжди так!
Та вони на прогонах між зупинками наганяють час.
Я Вас не боюся• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Та ну!
Не завжди так!
Вы непробиваемы. Он стоит до тех пор, пока не зайдут все, кто на перроне.
автор Астоновитесь! • 04 июня 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Так. Ви праві. ’Мнітельна’.
Ось описала ситуацію і трохи легше стало.